Skocz do zawartości
sancez

Potrzebna pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic kompa:

AMD ATHLON 2500+ Barton

RAM: TwinMos 2*512MB

 

A karta?

 

Z tym jest problem, chcialem ABIT NF7-S. ALe gosc w sklepie powiedzial ze do tych pamieci lepsze sa epoxy. A wiec ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> Abita czy Epoxa 8rd3+ ????

 

Zaznaczam: w sklepie sa tylko takie pamiatki!

 

SOrki za ten post, ale za pol godziny mam dzwonic do sklepu i czasu szukac nie mialem. DZIEKI I SORKI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abit. Ostanio dla nigo zdradzilem Epoxa 8RDA3+. Niby Epox jest spox, nizle wypasiony, niezly bios itd. ale brak SS jest dosc duza wada. Wiec jesli nie masz przynajmnej Live! 5.1 to tyko Abit a jesli masz Live! to ktory laminat bardziej ci sie spodoba. Obie plyty sa super. Ale teraz jakbym mial kupowac jeszcze raz to bralbym znowu Abita :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ci nie wiele pomogę bo widzę podzielone zdania. Ja gdybym miał <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> wybrałbym Epoxa, tym bardziej że jego cena ostatnio poleciała, a wybrałbym go ze względu na mniejszą awaryjność, pracuję na serwisie w sklepie komputerowym i odsetek awaryjności jest większy abita. zaznaczam że to moja oczywiście opinia.

 

Epox ze względu na awaryjność Abita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ci nie wiele pomogę bo widzę podzielone zdania. Ja gdybym miał <font color=red>ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span></font> wybrałbym Epoxa, tym bardziej że jego cena ostatnio poleciała, a wybrałbym go ze względu na mniejszą awaryjność, pracuję na serwisie w sklepie komputerowym i odsetek awaryjności jest większy abita. zaznaczam że to moja oczywiście opinia.

 

Epox ze względu na awaryjność Abita

A teraz wez sie zastanow dlaczego tak duzo Abitow trafia na serwis ? Bo to najlepsza plytka do O/C a wiec co za tym idzie duze prawdopodobienstwo , ze ktos przesadzi z przetaktowaniem . Plyta jest krolem O/C ale w niewlasciwych rekach latwo o jej uszkodzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...