Skocz do zawartości
angel554

Wielki PROBLEM, AMD socket 940 :( i 754????? PÅ‚ytaPodAthlona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam wielki dylemat!

Zamówiłem płytę główną Asusa SK8N i chciałem się dowiedzieć czy uda mi się podłączyć na nią procka Athlona 64-bitowego 3,0GHz (socket 754). Płyta główna ma socket 940 :( CZy da się mojego procka na nią podłączyć? Czy trzeba kupić inny procekj? jak tak to jaki i za ile?

 

Jak sprawa wygląda na Sockecie 939? I czy może zrezygnować z zamówienia płyty SK8N i wybrać jakąś na socket 754 ??

Czy procesor operton (AMD) będzie się dobrze sprawowałw grach ? (ten najtańszy)

Błagam o szybką odp.

Pozdrawiam AnGeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź sie człowieku sam zastanów, a nie z takimi bzdurami wyskakujesz. Trochę własnej inwencji :?

 

Poza tym, skoro nie masz jak widzę zupełnie pojecia o tym, o czym piszesz, ja ci proponuję kupić jakąś konsole do gier, bo aż sieboję, co ty mógłbyś zrobić z tak drogim sprzętem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Witam!

Mam wielki dylemat!

Zamówiłem płytę główną Asusa SK8N i chciałem się dowiedzieć czy uda mi się podłączyć na nią procka Athlona 64-bitowego 3,0GHz (socket 754). Płyta główna ma socket 940 :( CZy da się mojego procka na nią podłączyć? Czy trzeba kupić inny procekj? jak tak to jaki i za ile? 

 

Jak sprawa wygląda na Sockecie 939? I czy może zrezygnować z zamówienia płyty SK8N i wybrać jakąś na socket 754 ??

Czy procesor operton (AMD) będzie się dobrze sprawowałw grach ? (ten najtańszy) 

Błagam o szybką odp. 

Pozdrawiam AnGeL

No więc chyba miałeś na myśli A64 2,0GHz 3000+, a nie 3GHz. Pozatym S940 jest do zastosowań profesjonalnych- potrzeba do tego droższej i troche mniej wydajnej rejestrowanej pamięci RAM- ECC. IMHO nie opłaca się w to pchać. Za to możesz do tej płyty włożyć A64 2,2GHz 3500+ na S939- który kosztuje w wersji OEM 1400zł, ale byłoby prościej jakbyś kupił płytę na S754 i taniego proca, np. A64 2800+- on ma 1,8GHz a dostaniesz go nawet za 599,-. A jak masz dużo sałaty to bierz proca i mobo na 939- lepszy wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...