Skocz do zawartości
Dzieju

A ja mam pytanko w sprawie FX5600 Ultra Creativa

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanko w sprawie FX5600 Ultra Creativa

 

posiadam w tej chwili karte ta co w podpisie czyli GF 4 4800 128MB

 

zastanawiam sie czy zmienic ja na GF5600Ultra

na allegro gosc ma http://allegro.pl/show_item.php?item=30116086

 

czy ktos wie jak sie spisuje ?

Moja karta jest jak NEO kreci sie zajebiscie jedyna w swoim rodzaju Pamieci z 550 na 710 i rdzen z 275 na 320 bez artefaktow.

 

Czy warto to zmienic za doplata okolo 150zl. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się W twoim wypadku kartą na którą mozna by było zmienic to przynajmniej r9600pro albo r9800se 256bit (moze modowalna) a raczej r9700/r9800.

 

TEgo FX to sobie daruj:) za tą cene moża miec duzo lepszą grafe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co proponujecie z GF nie chce ATI nonstop problemy z sterami itd. :(

generalnie napiszcie co by bylo lepsze za te moja bo mam goscia co mi daje 400zl a to chyba duzo ? ja dalem za nia jakies 6miechow temu 460zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co proponujecie z GF nie chce ATI nonstop problemy z sterami itd. :(

.

Przed radkiem mialem grafy nvidi GF ddr,Gf2mx i FX5600 i ze sterami bylo ok ale na ati tez nie mam problemow (i raczej nikt nie ma jakis wiekszych problemow) z tego co wiem to na kartach r8500/9100 to bylo troche problemow ale na nowych grafach to co innego.

Wiadomo ze zawsze jakies bugi sie pojawią ale to jest i na ati i na nvidi :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,ja mam dokładnie taką kartę i sprawuje się całkiem całkiem(jak na FX-a).Na Twiom zestawie będzie jeszcze lepiej-pograsz we wszystko spokojnie(tylko bez przesady z rozdziałką i efektami)-ja mam celerynę d 3,44 i jak do teraz tylko doom3 chodzi 800/600(wolę więcej fps).W 3d mark 2001 mam 12856 , w 2003 3867 a w aqamark3 30058.Jak masz więcej kasy to kup 9800 albo 5900 w wersji słabszej i podkręcaj ,lub 9600pro lub xt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...