Skocz do zawartości
roboty2

9500 czy się opłaca???????????

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazję kupić radeona 9500 modowalnego na 9500pro (8 potoków :lol: ) i nie wiem czy się decydować na nią. Jest to nienowa karta, ale prezentuje się nadal nieźle. Dodam że jest to 64MB ale te megabajty nie są aż tak ważne. Bo narazie to działam na tym co w podpisie :(

 

THX i pozdro dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm..a za ile ? Jeżeli przyzwoita cena to jak najbardziej się opłac, teraz w przedziale mainstream niema nic co może się równać z R9500PRO(R9600PRO, FX5700), a R9800PRO na takim poziomie cenowym będzie dopiero za ok. rok...Hm...na twoim miejscu chyba bym brał, tym bardziej, że masz MX'a :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam że ma ona pamięci 3,3ns HY5DU283222F-33

216A

 

nie wiem czy to są podkręcalne ramy

100/3,3=303*2=606MHz :-/

 

żeby to było 3.0ns tak jak to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30806782

 

bo ja mam na oku to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=30704792 dobre bo z wawy więc odbiorę osobiście :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze maja 3,3 ns to jeszcze nic nie znaczy. Bawilem sie radkiem 9500 np kostki na infenonach 3.0 a nawet na 333 mhz nie chcialy isc, wiele ludzi ma kostki 3,6 ns ktore lataj na 350 mhz wiec nie sugeruj sie zabardzo tymi czasami dostepu. Z pamieciami to wielka loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...