Skocz do zawartości
sobieh

3Dmark03 lipa wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu Nowy.

 

Mam problem poniewaz mam sprzet :

P4 2,8e 800Mhz 1mb l2 HT

A-bit IS-7

512 DDR 400

Ati Radeon 9200 128 mb

 

 

I w 3dMark03 dostaje tylko 593 Pkt.

 

W czym tkwi problem ??? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w grafie, jeżeli jest to wersja SE czyli 64 bity to nie można się spodziewać nadzwyczajnych wyników aczkolwiek są one szokująco słabe. Zobacz czy w panelu sterowania nie masz włączonych jakiś bajerów FSAA,AA itp.Masz zaintolowane wszyskie stery do MoBo, stery do grafy ?, Może być jeszcze troch innych rzeczy.

Powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ati radeon 9200 128MB 64Bit ...nie SE ..... ale jest krecona Core 300 / Ram 200 ..... Drivery mam 3.9 .... ale takie problemy pojawily sie dopiero jak zmienilem procesor ... wczesniej mialem Athlona 2000+xp i smigalo lepiej. I powiedz mi gdzie jest fo FSAA i gdzie mam to wylaczyc. Jesten nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

64Bit to jest SE no ale wyniki i tak coś za niskie masz. Jak wchodzisz do 3DMarka to nic nie zmieniaj. On będzie miał podstawowe ustawienia. Najlepiej przeinstaluj system.

No więcej MHz nie zawsze znaczy lepiej :wink: Ale w tym wypadku powinno być lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Setrowniki do MoBo sa .... W Panelu Ati jest usytawione wszystko na Wydajnosc. Format byl, a jak mialo nie byc .... kupilem nowy HDD Caviar 120GB SATA wiec musialem format :D

 

A co do karty to mam Excalibur Ati Radeon 9200 .... tak pisze na pudelku i w papierach ... nie pisze ze SE :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz nie dawac tylu postow pod soba ? łamiesz regulamin !

 

3DMARK 2001 dziala na dx9 ! trzeba miec nowego 3dmarka 2001 SE

 

radeon 9200se -złom

FX 5600 ? - złom

ATI 9800SE 128MB x8 TV,DVI (256bit) najlepszy wybor sporod twoich propozycji i ze 3 razy szybszy od fx5600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

Pewnie tak. Mój kolega siępodnieca że ma 2.8 a ja 2.6 (pępka). Ma jakiegoś Shuttle ( :P ) i fx 5200 pixelview i wszycho lepiej działało na moim gf3 niż 5200. A za pieca dał ~3000 ? ( najpierw móił że dał 4000 później że 3000 a teraz 3500 :P ). Mocny "spszent " ma. A props na 9200pro drugiego kolegi wszycho działa lepiej niz na 5200 (athlon 1700+ i jakiś ECS).

Wracając do tematu. Se masz bracie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za małe pienadze to moze radzia 9550 okolo 300zl lub Gecube 9550 XT za okolo 400zl. Ta pierwsza po podkreceniu osiaga okolo 3000p w 3DMarku 2003. Oczywiscie im wiecej masz kaski tym lepsza mozesz kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3dmark2001se nie dziala na directx9

No nie dziala tak samo jak twoja grafa , przeca R9200 nie wspiera DX9 wiec nie wiem po co go testujesz na 3DM03 :? To tak jakbys testowal samochod dostawczy na torze wyscigowym :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu Nowy.

 

Mam problem poniewaz mam sprzet :

P4 2,8e 800Mhz 1mb l2 HT

A-bit IS-7

512 DDR 400

Ati Radeon 9200 128 mb

 

 

I w 3dMark03 dostaje tylko 593 Pkt.

 

W czym tkwi problem ??? :?

wynik jak najbardziej prawidłowy. nie wiem czego sie spodziewałeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem tu Nowy.

 

Mam problem poniewaz mam sprzet :

P4 2,8e 800Mhz 1mb l2 HT

A-bit IS-7

512 DDR 400

Ati Radeon 9200 128 mb

 

 

I w 3dMark03 dostaje tylko 593 Pkt.

 

W czym tkwi problem ??? :?

tak to jest kiedy komputer kupuje lamer a doradza mu drugi lamer. komp jest zle dobrany. za te sama kase mogles kupic lepsza grafe i slabszy procek - wyniki w grach mialys o niebo lepsze. ale zrobiles jak chciales - masz mnostwo megahercow na fakturze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest pewnie przejściowa, ja mam na 2,6 HT (N-wood) 512 i is7 na gf2ti 170pkt. w 3dm03 :) poprostu czekam aż coś z nowej generacji zaoferuje dobrą wydajność w nowych grach w cenie 800-1000zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze ja tez troche pojechalem sam sobie po tranzystorkach pod kopula... sugerujac sie 256DDR kupilem tego zloma 5600 i po podkrecenu z 300/400 na 420/530 w 3dm2k3 maxymalnie wyciaga 1700.... no ale jestem juz bogatszy o kolejne doswiadczenie. Wiec nie wyzywajcie tu goscia od lamerow, heh ;-p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest pewnie przejściowa, ja mam na 2,6 HT (N-wood) 512 i is7 na gf2ti 170pkt. w 3dm03 :) poprostu czekam aż coś z nowej generacji zaoferuje dobrą wydajność w nowych grach w cenie 800-1000zł

hehe a co wg ciebie to jest dobra wydajność i co tą są karty nowej generacji? Fajny post napisałeś :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1629 tyle pkt dostałem w w 3dmarku 2003 na sprzecie

 

AtlonXP2000+ @ 2600

512 mb ramu

GeForce4 Ultra/650 golden sample

 

dużo moało odpowiedni ? ktoś ma jakieś odniesienie?

masz wynik wlasciwy. moj kolega tesh na gainwardzie i tesh na amd xp 2000+ (co prawda nie kreconym) i 512 ramu 333 mhz dostal cos kolo 1500 pkt.

a wszystko bierze sie z tego ze gf 4 ti nie jest zgodny z dx9.0 ;P (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...