Skocz do zawartości
sobieh

3Dmark03 lipa wyniki

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko .... widze ze tutaj potraficie tylko od LAM wyzywac i wysmiewac innych .... testowalem kompa tez na gf fx5600 .... i nadal [gluteus maximus] ... 635 pkt.

 

Aha i

1. Nie jest to KOMP z VOBISU ("Gotowy") ....

2. Nie kupowalem calego kompa tylko :

Plyte

Procka

Ram

Dysk

 

i nie moglem dolozyc do lepszej grafy zamiast gorszego procka bo grafy nie kupowalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi formatami to nie zawsze jest prawda. Ja zmieniłem grafę z FX5700 na Radka 9600Pro bez formatu. Zero problemu, zero zwiech, zero błedów i wspaniała wydajność. Sterowniki zmieniałem już chyba z 5 razy przechodząc od referencyjnych przez Omegę, DNA a na najnowszych Catalystach kończąc.

Ale w 60% przypadków to pomaga ale chodzi tu bardziej o zjechany system niż konflikt sterów. Od czego w końcu jest Driver Cleaner3 :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nowej wersji 3dMarka01se .... ale znalazlem gdzies na kompie PCMark 2002 i mam takie wyniki.

 

Cpu : 2603

Ram : 3417

Hdd : 1041

 

Pierwszy raz tego uzylem wiec nie wiem czy te wyniki sa dobre czy zle :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

testowalem kompa tez na gf fx5600 .... i nadal [gluteus maximus] ... 635 pkt.

Standartowo FX5600 ma jakies 2300-2400pkt przynajmniej ja tyle mialem bez o/c:)

 

Jak nie masz 3dmark2001se to sciagnij cos kolo 40-50mb zajmuje:)

 

A co do formatow jak mialem sprzedac fx to wsadzilem do pc grafe na pci zeby sprawdzic czy dziala i bylo ok. ale wsadzam fx a tu co w far cry spadek fps o jakies 50-60% ale pozbylem sie w inny sposob tego problemu. w menadzeze urzadzen skasowalem karte. wylaczylem kompa wsadzilem fx odpalilem pc stery do fx i juz bylo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku..... pocytaj zanim cos napiszesz... ! Chyba co 2 post jest taki i osoba co takie pytanie zadaje jest : 1. Wyśmiewana, 2. Nazywana Lamerem, ..... , ..... i jeszcze bluzgi, 3. Chyba nawet w Faq mozesz to znaleźć.

 

A teraz odpowiedz. Każdy proc jest inny. Np ten twój bez podkręcania moze sie usmarzyc, a np czyjs iinny taki sam moze pójść bez podnoszenia napięcia na 4Ghz !

 

I nie pisz takich glupich pytań. Jak cos nie wiesz to klikasz Szukaj i szukasz !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ok ok ..... juz nie bede .... mam nadzieje ze nie zostane za to pytanie przeklety i zlinczowany jestem na tym forum od niedawna a od lamerow juz zostalem wyzwany :lol:

 

Wiec jak mam zapytac w jaki sposob krecic procka .... w miare bezpiecznie skoro takich pytan nie wolno zadawac ????

 

Juz sobie troche poradzilem .... po reinstalce 3dmarka03 wynik wzrosl na 773 pkt. .... dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zadawaj takich pytan bo dostaniesz bana na forum. Pamietaj szukaj ! A jak ci sie nie chce to ost raz ci odpowiem. Napięcie podnosisz do max 10% i temperatuje stale monitorujesz podczas grania ! A wszystko podkręcasz - zmieniasz FSB w biosie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec jak mam zapytac w jaki sposob krecic procka .... w miare bezpiecznie

ehehe ... zawsze mnie bawilo takie sformułowanie .. co to znaczy bezpiecznie podkrecic? to tak jakbys pytal ... jak bezpiecznie chodzic po gwoździach czy żyletkach ..

trza umiec .. i tyle .. wtedy nic se nie zrobisz .. ale niebezpieczne pod pewnym wzgledem zawsze zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...