Skocz do zawartości
sebx

ASUS A7V880 - jakiej fimy macie bios Award czy AMI ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Właśnie zakupiłem tego Asus-a i czuję , że trochę będzie z nim zabawy :-)

 

Pierwsza niespodzianka - w specyfikacji jest bios Award a u mnie AMI

czy to normalka ??? (W manualu nie mogą się zdecydować jaki jest

bios ... )

 

Mam rev. płyty 1.02 - bios jakiś staroć - mam już nowy 0005 - chyba

warto go zaaplikować ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tez mam amibios rev 1004

pytanie z kad sciognac biosa 1005 bo jak narazie trafiłem tylko na wersje beta a niejestem jej pewien co do działania... :?:

 

płyta fajnie działa choc mogła by byc nie co szybsza moj stary epox na kt600

był nieco szybszy przy odczycie pod aida32

 

8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszę się z zamiarem kupna płyty głównej i mam dylemat: która lepsza ten Asus czy Abit NF7 ????????????? Proszę o pomoc w wyborze.

 

He .. he ... na to pytanko Ci nie odpowiem ale ze swojej A7V880 jestem bardzo zadowolony - nie sprawia problemów jak na razie :-)

Od biosu 1005 działają już wszystkie atrakcje np: Q-Fan :-)

 

No i Asus jest ok. 100 zł tańszy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie odnośnie tego sprzętu...

 

W żadnej specyfikacji nie mogę doczytać, czy mogę do tego sprzętu wcisnąć Athlona 1500?

Noszę się z zamiarem zmiany na Athlona 3000 bądź 2800 Barton, ale narazie nie mam kasy :-]

Nie wiem czy mi pociśnie na tej płycie...

I jeszcze jedno: który procesor Amd jest lepszy: Sempron 2800 czy Athlon 2800 Barton lub może zupełnie coś innego?

 

Proszę o jak najszybsza odpowiedź na mojego posta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie odnośnie tego sprzętu...

 

W żadnej specyfikacji nie mogę doczytać, czy mogę do tego sprzętu wcisnąć Athlona 1500?

Noszę się z zamiarem zmiany na Athlona 3000 bądź 2800 Barton, ale narazie nie mam kasy :-]

Nie wiem czy mi pociśnie na tej płycie...

I jeszcze jedno: który procesor Amd jest lepszy: Sempron 2800 czy Athlon 2800 Barton lub może zupełnie coś innego?

 

Proszę o jak najszybsza odpowiedź na mojego posta...

NA tej płycie pójdzie każdy Sempron pod socket A i każdy Duron/Athlon/Athlon XP

 

3200+ bez problemowo.

Sempron 2800 nie ma co się równać z Bartonem 2800 jest znacznie od niego gorszy

Proponuje poszukać BArtona 2500+ i przekręcic na conajmniej 3200+ zaoszczędzisz pieniądzę i zyskasz na wydajności.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ja nie jestem specem od overclockingu, a nie mam zamiaru płacić jakiejś firmie za to co moge zrobić, poniekąd, sam :]. Jednak, w przyszłym roku ide do elektronika, do kalsy systemy i sieci i mozte nauczą mnie tego tam, coć mam wątłe nadzieje na to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko ja nie jestem specem od overclockingu, a nie mam zamiaru płacić jakiejś firmie za to co moge zrobić, poniekąd, sam :]. Jednak, w przyszłym roku ide do elektronika, do kalsy systemy i sieci i mozte nauczą mnie tego tam, coć mam wątłe nadzieje na to...

Dobra ale 3200+ też tam wsadzisz.Ale skoro chcesz płacic więcej i mieć mniej Twój wybór.W bisoie przestawiasz FSB ze 166 na 200 i z Bartona 2500+ masz 3200+.Poczytaj trochę na Forum i nie wyskakuj z takimi ciach!łami.

 

Ja jak i całe miasto byłem świadkiem obserwacji UFO jakies 2-e godizny temu,to jest dopiero coś :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko rozchodzi mi sie o to czy na tej płycie to pociśnie, bo czytałem ze mogą być z tym problemy, ale nic tam nie było o tym asusie.

 

Jest jescze jeden problem, między tymi dwoma procesorami jest rożnica ceny ok. 80 zł.

 

Bartek 2500 mobile z napięciem 1,65 ma nico wyższy mnożnik...

no coż zdam sie na madzrejszych ludzi ode mnie i zastosuje sie do twojej rady...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem,trudno określić zależy od innych czynników .Od przewiewu w obudowie,czystosci w kompie i gabarytów tego coolera.Jednak proponował bym dla większego bezpieczeństwa miedizany cooler.Np Pentagrama qc 80-cu .albo tanszy jakis coolerek,musisz sie rozejrzec.Ja na Pentagramie qc-80 cu mam w stresie max 43 stopnie przy v core 1.70 i 2.31 ghz przetaktowanego z 1.8 ghz.A moge krecic więcej.

Mozliwe że niebawem zmienie na Mobile-a to pokecie więcej.Z tego co wiem ta płyta nie powinna mieć problemów to nie NForce 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...