Skocz do zawartości
Geralt18

Jakie wiatraki do super zimnej i ultra cichej budy????

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Wlasnie kupuje sobie nowa obudowe z szybka http://sklep.tweak.pl/index2.php?id2=menu_..._p=OBUMLUCYFERB wyglada dokladnie tak samo tylko ze jest z TRACER'a i chce ja ladnie wychlodzic i zarazem wyciszyc bo moj Cooler MAster CoolerMaster HAC-V81 jest glosny i w nocy mi przeszkadza.

mam wiec pytanka

 

1. jaki wiatrak montowac na srodku sciany boczenej? wciagajacy czy wyciagajacy?

2. che kupic sobie swiecace wiatraczki. jeden wlasnie na srodek w szybe a drugi na proca

i ktory jest lepszy z tych dwoch? no chyba ze znacie jakies lepsze?

 

 

Tt Thunderblade LED 80mm

CoolerMaster Neon L.E.D Fan - Niebieski

 

 

3. no i przydalyby sie jeszcze jakies dwa. jeden do przodu obudowy a drugi pod zasilacz co nie? i ktory z tych dwoch lepszy wedlug was? no chyba ze znacie duze cichsze ale zebym ich nie musial przerabiac

 

Zalman ZH-F1

CoolerMaster DAF-B82

 

 

Z gory dzienki

licze na wasza konkretna i szybka pomoc.

tylko nie proponujcie mi noiseblockerow ani papstow bo jednak za jednego noisa mam dwa TT swiecace :)

 

aha i bylbym wdzieczny gdybyscie mi linki do tych wentylatorkow podali

niestety mam modemik u tepsy :(]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dzis 2 takie i nie sa wcale takie ciche :

 

1500rpm - ciche ale nie bezgłosne

2000rpm - wyraznie słychac buczenie łozyska

2500 rpm - buczy strasznie

 

jeszcze pare dni temu miałem wc z papstem 17cm na nagrzewnicy i byc moze jestem wyczulony ... ale nie spodziewałbym sie po tych wentylatorach bezgłosnej pracy :]

 

ładnie swieca to na plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze pare dni temu miałem wc z papstem 17cm na nagrzewnicy i byc moze jestem wyczulony ... ale nie spodziewałbym sie po tych wentylatorach bezgłosnej pracy :]

 

ładnie swieca to na plus

Gdzie mozna kupic tego papsta? I za ile ofkoz :) BO szukam po sieci i nie znajduje...

Ofkoz wolalbym papsta a nie"na licencji"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

jeszcze pare dni temu miałem wc z papstem 17cm na nagrzewnicy i byc moze jestem wyczulony ... ale nie spodziewałbym sie po tych wentylatorach bezgłosnej pracy :]

 

ładnie swieca to na plus

Gdzie mozna kupic tego papsta? I za ile ofkoz :) BO szukam po sieci i nie znajduje...

Ofkoz wolalbym papsta a nie"na licencji"...

Papsty maści wszelakiej sprzedaje Dacpol. Zadzwoń do nich (22/703-51-23) to dowiesz się co mają aktualnie na stanie / co sprowadzają. Jak u nich kupowałem to dało się ponegocjować ceny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...