Skocz do zawartości
turtles5

ASUS V9999GE GeForce 6800

Rekomendowane odpowiedzi

Co sadzicie o tej karcie? Jak na razie widze same zalety:

 

GDDR3 1 GHz i to w ilosci 256MB - chyba bez komentarza (ciekawe tylko co to konkretnie jest)

 

PCB od 6800 ULTRA - pytanie - ile to daje?

 

Wszelkie komentarze a zwlaszcza opinie uzytkownikow mile widziane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się lekko drapałem w głowę widząc tę kartę. Kupić, albo nie kupić... :? Jest, w połączeniu z ceną, kusząca. Jednak cos mi się zdaj, że nie ma ona TV-out. Zastanawiam się jednak czy jest ono tak naprawdę potrzebne i czy nie warto zamiast tego mieć właśnie 256 MB na karcie ??

 

Moze ktoś jeszcze pomoże w wyborze... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równiez zastanawiam sie nad ta karta, ale chyba wybiore X800Pro. NAwet podkrecony asus bedzie odstawal od Ati. Roznice w cenie sa raczej niewielkie i chyba lepiej wziac X800P. Ten V9999Ge jest dostepny w Barwkompie i tutaj. Cena kolo 1850 a w Proline X800P za 1760 chyba (Gigabyta). Jedyny bonus to kamerka netowa w Asusie chociaz moze na polski rynek nie dodaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą karte i nie nażekam bezproblemowo kręci sie na 400 mhz i 1100 mhz w moiej także dało sie odblokować potoki rivatunerem i wszystko gra, mam jedynie kłopot z niektórymi grami ale pewnie ten problem ma każdy gforce 6. Polecam karta owiele tańsza od ultry a da sie na taką przerobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równiez zastanawiam sie nad ta karta, ale chyba wybiore X800Pro. NAwet podkrecony asus bedzie odstawal od Ati. Roznice w cenie sa raczej niewielkie i chyba lepiej wziac X800P. Ten V9999Ge jest dostepny w Barwkompie i tutaj. Cena kolo 1850 a w Proline X800P za 1760 chyba (Gigabyta). Jedyny bonus to kamerka netowa w Asusie chociaz moze na polski rynek nie dodaja.

..chlopaki nie wiem jak wy szukacie..ta karta jest tu za 1499zl ale zastanawialbym sie czy nie dolozyc 150zl do v9999gt 256MB albo w ogole zostac przy v9999gt 128MB za 1299zl..ta ostatnia ma raczej najlepszy stosunek jakosc/cena..jednak faktycznie ciezko ja w takiej cenie dosac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...