Skocz do zawartości
MackP

Omegi 2.5.58 i 2567

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wlasnie kupilem od Sapphire radka 9550 4n szajsungi, poczytalem tutaj no i chcialbym potestowac karte lecz mam problem instaluja sie tylko stery z plytki co dostalem dobrze.. omegi jak w temacie ze strony omegi sie instaluja ale karta nie chce dzialac "nie mozna uruchomic tego urzadzenia (KOD 10) " wie ktos why?? a czy na athlonie 1.6+ i 256 ramu po podkreceniu na orginalnych sterach do 300/460 w 3dM2003 - 2337 pnk, a w 3dM2001 7436 to dobry osiag? spokojnie z tego co poczytalem moge 400/500 ustawic i chetnie bardzo byl bym za tym lecz bez omeg chyba sie nie da....

Czy dobrze ze oprocz karty w urzadzeniach jeszcze mi sie mimowolnie pojawia secundary 9550??

No i przy tych osiagach to ja w doom3 nie pohasam a chcialbym..

tnx z gory za odzew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz bez problemow podkrecic karte innym programikiem - np Riva Tuner, AtiTool. Ja polecam RadLinkera, jest prosty w obsludze i sam go z powodzeniem uzywam. Co do wykrywania secondary jest to normalne - jako ze ramdac jest podwojny i karta moze obslugiwac na raz dwa wyjscia, np. telewizor i monitor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meczylem sie do teraz i udalo mi sie zainstalowac omegi stery ale tylko na urzadzeniu secondary na pierwszy m dalej nie chce ale tak namieszane juz mam ze spokojnie podkrecam na catalistach orginalnych co dostalem z karta 4.6 do 400/500 wiec nie wiem po co tamte. Z tego co tu wyczytalem te radki maja blokady.. to dlaczego ja nie mam tego oporu???? moze mam jakas lepsza wersje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...