Skocz do zawartości
lizak

BARTON 2500 CZY NAPEWNO? [b]PILNE[/b]

Rekomendowane odpowiedzi

kupilem przedchwila bartona 2500 o numerach

 

taki jest napis na nalepce

 

AXDA2500KV4D Z421664E40132

KQYHA 0420FPMW

 

 

jesli ktos sie orietuje po numerach czy to jest barton to prosze o napisanie mi tego poniewaz mobo bedzie za kilka dni a slyszy sie tyle o oszustach PROSZE O SZYBKA ODPOWIEDZ

czy mozna go bedzie puscic szybciej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 99 % to Barton - chyba ,że cały tabliczka znamionowa jest podrobiona - gdzieś widziałem fotki podejrzanych Bartonów ale nie było jednoznacznej odpowiedzi ...

 

Nie martw się na zapas :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :D raczej nie, tylko wtedy podawałem podawałem odczyt z miernika (real) a teraz odczyt z biosu. Nie mam teraz miernika więc nie zmierze, ale podejżewam zasiłke 11.7V @ rail 12+ w stressie, a na abicie powinno być ok 11.9V żeby vcore nie spadało -> będe modował zaisłke i może będzie więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niejest przebarwione :D czyli ok ale jake dokupic chlodziwo? kombinowac samemu jakies wodne? czy lepiej nie? czy tez zostac na tradycyjnym powietrzem

stary radiaror zwentylem na athlonie 1,4 ledwie ciagnol i w stresie jakies 55-60 nie podkrecany boki pozdejmowane mam zalozone dodatkowe 2 wentyle w budzie ale to nie na moje uszy wylaczylem je taki szum a male efekty doradzcie cos niedrogiego procek i plyta szarpnela mnie ostro po kieszeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...