Skocz do zawartości
Tymek82

GAINWARD FX 5200 128MB PP! PRO/760 XP VIVO/DVI ???

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie czy kupic ATI RADEON 9600 PRO 128MB AGPX8 TV/DVI czy GAINWARD FX 5200 128MB PP! PRO/760 XP VIVO/DVI (co wiecie o tej karcje bo ja niewiele) a mam tylko te dwie do wyboru. :?:

GAINWARD FX 5200 128MB PP! PRO/760 XP VIVO/DVI

 

 

Chipset: NVIDIA GeForceFX 5200 Ultra Pamięci: 128MB DDR 2,8ns / 128 bit Taktowanie pamięci: 325 MHz Taktowanie rdzenia: 650 MHz RAMDAC: 2 x 350 MHz Potoki renderujące / TMU: 4 / 1 Magistrala: AGP 8x/4x Wejścia/Wyjścia: wyjście D-Sub Wyjście video [tv-out] wyjście DVI Wejście Video Informacje dodatkowe: Obsługiwane standardy: DirectX 9.0, OpenGL 1.4 Chłodzenie: aktywne (procesor), pasywne (pamięć) ...

 

 

doradzcie pozdrawiam :?: :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz radka, w dx8.1 zadużej różnicy nie będzie pewnie ale napewno na korzyść radka ale w dx9.0 to radek porostu zje tego fx. Jeżeli masz w miare sprzęt to w 3dmarku 2003 bez większych problemów uzyskasz 4000 punktów. No i wyjście TV jest dużo lepsze. No ale napisz jeszcze ile ma kosztować ta karta :?: Jeżeli mniejwięcej taka sama to bez zastanowienia bierz radeona

 

Yasiu 22 ten fx nie jest wcale taki złom. Sam kiedyś miałem fx 5200 ale od prolnika ultimate(więc troche słabszy) i wcale nie był taki zły ale napewno słabszy od radka 9600 pro. Wszystko zależy od tego jaka będzie różnica cenowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale pisał, że ma tylko te dwie do wyboru, więc jabym się pożądnie zastanowił i troche poszukał cosik o tym fx w necie. Coś mi się wydaje że wydajność będzie zbliżona jeżeli te pamięci są żeczywiście puszczone tylko na 400. No i fx 40 zł taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radek jest taki (tyle o nim wiem) ATI RADEON 9600 PRO 128MB AGPX8 TV/DVI

Chipset: ATI Radeon 9600 Pro Pamięci: 128 MB (128bit) Taktowanie rdzenia: 400 MHz Taktowanie pamięci: 400 MHz RAMDAC: 400 MHz podwójny Magistrala: AGP x8 Wejścia/Wyjścia: wyjście D-Sub Wyjście video [tv-out] wyjście DVI Informacje dodatkowe: Obsługiwane standardy: DirectX 9, OpenGl 1.4

 

gf juz wam opisalem wczesniej. to sa parametry ze str. www.simmtech.pl dzieki za wasza pomoc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...