Skocz do zawartości
elek19

Sim-lock w telefonie nec e228

Rekomendowane odpowiedzi

:evil: Witam! :evil:

Mam zamiar kupić sobie telefon nec e228 ale nie wiem czy ktoś potrafi ściągnąć z niego sim-locka, ponieważ nie ma dostępnych tych telefonów w polskich sieciach.

Jeżeli ktoś ma jakieś informacje na ten temat bardzo proszę o odpisanie.

Z góry dziękuję - Elek19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :]

Z simlockiem problemu nie będzie - wystarczy kupić kabel ściągnąć necunlocker'a i po problemie, drugie wyjście iść do najbliższego komisu i tam też ci zdejmą tylko za jakieś 20 zł ja bym wolał kablem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale do tego nec`a da się dodac 128MB Memorem Stickiem. I za ok 600zł też chyba kupi. I jak sie nie myle Windowsa Mobile ma. A co do simloców do tych neców słyszałem że nie jest z nimi tak łatwo. Podobno tylko kilka osób je ściąga i to za ok100zł....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

Dziękówa wielka za szybkie odpowiedzi. Czy ktoś mógł by mi rzucić link skąd można ściągnąć necunlocker'a?

A tak poza tym to wolę jednak tego neca od motoroli a853. Można dokupić sobie pamięć, a poza tym wydaje mi się że mimo wyglądu jest bardziej funkcjonalny od motki. Jedyną wadą jest to, że nie posiada bluetuch'a ani ird-y ale przez kabelek przecież też nie jest źle.

Aha! Ile kosztuje kabelek do tego neca?

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwaga, na razie nie da rady usunąć sim-locka z nec'a e228! dzwoniłem do różnych serwisów – na razie żaden tego nie oferuje, jest możliwość obejścia sim-locka ale jesli wyłączy sie telefon to trzeba operacje powtórzyć... co jest bardzo uciążliwe bo jeżeli che sie obejść sim-locka to potrzeba 2 telefonów ale nie będę tego opisywał, bo szkoda czasu i chyba regulamin tego zabrania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w polsce tego nie robią bo nie ma sensu bawić się w takie telefony jak tego fona w polsce nie ma :) w anglii to robią w każdym komisie jak sam bez problemu moge zdjąć kabelkiem simloca z nec'a e313 i z tego również :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...