Skocz do zawartości
the_joker

chlodzenie gainwarda ti200 (problem z vga silencerem)

Rekomendowane odpowiedzi

na wstepie chcialbym zaznaczyc ze totalenie jestem zielony w tych tematach, wiec nie piszcie do mnie skrotami bo i tak ich nie rozumiem :)

 

sprawa jest taka:

mam gainwarda geforce3 ti200 i zakupilem vga silencera bo wszyscy pisali ze sie montuje cacy. tymczasem ja nie moge zamontowac tego na swojej karcie. dziurki w radiatorze sa za wasko o jakies 2-3 mm. do tego zachacza o sledzia, chociaz jego zawsze moge wykrecic.

pytanie moje wiec jest takie jak to mozliwe ze inni montuja silencera na tej karcie a ja nie moge :(

zostala mi juz tylko grafa do wyciszenia i zalezy mi bardzo zeby cos z tym fantem zrobic.

 

druga sprawa: jezeli sie okaze ze sie po prostu nie da zamontowac silencera to chce zalozyc jakis radiator (typu zalman ZM-NB32J) tylko do tego trzeba jeszcze jakis wiatraczek, a ja nie mam pojecia jak i gdzie zamontowac cos takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vga Silnecera na pewno da sie zamontowa, wiem co mam na swoim gf3 :D. Wydaje mi sie że próbujesz, go przymocować, co tych dziórek z metalową obręczą, masz go zamontować w te otworki gdzie był orginalny cooler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeste jeszcze jedna opcja. zrobic nowa dziure :) popoludniu atakuje do garazu no chyba ze ktos cos wymysli i mi podpowie co robic

Czy tylko ja mam jakieś skojażenia..?

 

zrób fotki... łatwiej będzie ci pomóc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie dokonalem pomiarow i okazalo sie ze rozstaw dziurek na radiatorze jest 52mm a stopki od silencera 54mm ! to chyba nienormalne, nawet stopka nie pasuje do radiatora!

foty:

zdjecie 1

zdjecie 2

zdjecie 3

zdjecie 4

 

[edit]

napisalem do firmy od ktorej kupilem silencera i tam mnie poinformowano ze to normalne ze rozstaw jest inny, ale nie rozumiem jak to moze byc normalne ja tego nie mozna do siebie przykrecic prosto. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna prosic linka bo nie moge znalezc

 

wlasnie zajrzalem na strone producenta, gdzie sa podane wymiary http://www.arctic-cooling.com/en/products/...tibility_en.pdf

dluzsza odleglosc mierzy dziurkami na radiatorze powinna wynosic 51mm a u mnie jest 49mm, ewidentnie tu cos smierdzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...