Skocz do zawartości
Ram1rez

Wymiana karty graficznej

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem problemy z GeForcem z podpisu (artefakty w winie i w dosie) i oddałęm go w piątek do serwisu. Teraz zastanawiam sie co serwis zrobi jeśli go nie naprawi... Wiem że Leadteków (GeForce 4Ti 4200) jako takich w sklepach nie ma. Wie ktoś co mnie czeka :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem problemy z GeForcem z podpisu (artefakty w winie i w dosie) i oddałęm go w piątek do serwisu. Teraz zastanawiam sie co serwis zrobi jeśli go nie naprawi... Wiem że Leadteków (GeForce 4Ti 4200) jako takich w sklepach nie ma. Wie ktoś co mnie czeka :?:

prawdopodobnie dostaniesz inną karte do wyboru :lol: pewnie gorszą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przepisach jest ze jsli nie produkuja joz jej to dostaniesz kart o nie gorszych parametrach mozesz sie tego domagac przed sonadem czy jakos tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli idac tokiem myslenia ze 5600 jest lepszy bo ma DX 9.0 oraz wyzsze taktowanie to niech mu dadza 5200 Utra ;).

A bardziej na serio to tak jak pisali wyzej. Jesli nie posiadaja takiej samej karty to za zgoda kupujacego moga wymienic na kate o podobnych parametrach(nie gorszych) lub zwroci kase(tyle ile zaplaciles nie tyle ile jest dzis warta :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko prócz FX 5200 :wink:  Jak dla mnie moge dostać poklejoną, pospawaną i poskręcaną 4Ti 8)  Ale za to mieć w FarCry 1024x768 na medium detalach :!:

jak ci dadzą FX5600 to go najlepiej sprzedać i kupić coś z ATi np. Radka 9550 w 1024x768 @ HIGH chodzi bez problemu....a co dopiero po o/c :) no i kosztuje troszke ponad 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek wiesz ja trzymam z Nvidią :wink: Poza tym FX5600 nie dostane bo zapewne musi być tej samej firmy a Leadteki są tylko 5200 5500 5700 i mój wymarzony 5900Xt... Tak przynajmniej jest w Komputroniku... Ale po słowach otuchy Misiu15go zaczynam wątpić w naprawe i uznanie gwarancji :cry: Ale mam nadal nadzieje że dostane zwrot kaski (czyli 560zł bo za tyle 4 miechy temu go kupiłem :!: ) PRZYŻEKAM NIE BĘDE SIĘ BAWIŁ W OC TYLKO UZNAJCIE GWARKE :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Jaro GF 5900 XT jest jakby to ująć żeby mu nie ująć :) ... DOOM 3 chodzi na nim bezproblemu na athlonie 1.7@2.2 tylko mam za mało RAMu na ta gre - tylko 512 (sic!) ... i doczytuje mi efekty i dźwieki z dysku twardego ... no a jak go przerabiałeś to chyba w serwisie musiałby pracować maniak OC :) żeby ci gwarancje uznali LOL... ale jak ci nie uznaja to rób wszystko ... płacz , ściemniaj , na klęczkach proś to może po drugiej godzinie takiego molestowania przyjmą ci żebyś tylko sobie juz poszedl LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tak w sumie obawiam sie otarć na kołkach mocujących bo nic innego nie ma zwalonego a wręcz jest czysciutki :wink: Mam mniemania że dostałem zwalonego GeFa bo "wrócił od niezadowolonego klięta"... Nawet nie dali mi do niego pudła :? Jak uznają gware to sie pochwale :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...