Skocz do zawartości
Gość Confi_old

Warhammer 40.000: Dawn of War

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Confi_old

Witam !

 

Ostatnio pykam w demo poniewaz czekam na full version lecz znalazlem wersje BETA ktora wymaga seriala czy jest ktos kto moze mi pomoc? w co bardzo watpie;)

 

Gra jest poprostu wypasiona na maxa, lepszej gry narazie nie ma moim zdaniem jest chodzi o Strategie !

 

Bardzo prosze!! bede wdzieczny.. tak mi na tym zalezy :( a giera poprostu The Best !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem posiadaczem tego seriala jak i zarazem bety, ale niestety serial rejestrowany jest na konto w game spy arcade więc raczej z samego seriala pożytku nie będzie.

BTW beta jest o wiele lepsza od demka;]

można sobie spokojnie grać wszystkimi rasami , i po necie popykać :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Confi_old

Hej ! Witam wszystkich ponownie, posiadam juz Full Version tej gry. Walhammer jest na 3cd swietna gra. Od 2 dni juz nawalam w to czy wie ktos o jakis patchach?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie w tej grze irytuje jedno- gdzie sie stawia to od enegi chyba, do daje (nie iwem jak to nazwać) "zielonego" bo później właśnie z tym są problemy... wie ktoś na co? gdzie? się to buduje/kładzie?

dzięki za odpowiedź, wiem że to lamerskie pytnie, ale nie chce mi sie tutoriala przechodzić ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie w tej grze irytuje jedno- gdzie sie stawia to od enegi chyba, do daje (nie iwem jak to nazwać) "zielonego" bo później właśnie z tym są problemy... wie ktoś na co? gdzie? się to buduje/kładzie?

dzięki za odpowiedź, wiem że to lamerskie pytnie, ale nie chce mi sie tutoriala przechodzić ;]

hej osek :-D

Masz dwa generatory energii...

Jeden mniejszy mozesz postawic gdziekolwiek w poblizu Twojej "twierdzy". Natomiast ten drugi wiekszy musisz postawic na specjalnym "slocie" :P

Wyglada podobnie do strategic/critical point tylko, ze jest... hmmm... jesli dobrze pamietam kwadratowy a nie okragly ;)

 

a tak w ogole to gra wymiata!!!! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema Marcel ;]

tak, dzięki.. już jakimś cudem to znalazłem.. fioletowy kwadracik ;]

eh- czyżbyś też w to grał? to może kiedyś tak na direct'ie w kilka osób....

W sumie to czemu nie :D AI zawsze mnie dobijalo "poziomem" ;)

 

Jak nie CoD to Warhammer bedzie ;)

Jesli ktos jeszcze gra w ta gre, to prosze sie dolaczyc do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w to trochę i niestety ta gra ma kilka poważnych wad, które moga zostac łatwo rozwiązane:

- mapki - są do kitu - jak się gra >2 osoby, to poza FFA te mapki z wyjątkiem paru się do niczego nie nadają

- inteligencja przeciwnika polega na jak największym rushu - żadna technicha itp - komp pod koniec gry potrafi masówkę z podstawowych jednostek zrobić...

- niektóre jednostki po prostu czasem nie reagują na rozkazy, tylko stoją jak głupie

 

A poza tym to całkiem fajny RTS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi na jakim sprzecie to w miare chodzi?

czy jest sens podchodzic do gry z 256 ramu, d1400 i r9200 ?

800 na (chyba) 640 i powinno na stówe płynnie chodzić!!

na 1024 też....

aż dziw,a le u mnie na a1700 i gf4 wszystko na maksa.. oprócz wygładzania ;] mogę dać i tez hcodzi ładnie ;)

więc ściągaj i dawaj znać kiedy będziesz miał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi na jakim sprzecie to w miare chodzi?

czy jest sens podchodzic do gry z 256 ramu, d1400 i r9200 ?

800 na (chyba) 640 i powinno na stówe płynnie chodzić!!

na 1024 też....

aż dziw,a le u mnie na a1700 i gf4 wszystko na maksa.. oprócz wygładzania ;] mogę dać i tez hcodzi ładnie ;)

więc ściągaj i dawaj znać kiedy będziesz miał ;]

 

okej, dzieki za odpowiedz :)

zaraz poszukam jakiegos sklepu dokonam procedury zakupu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj chcialbym z kims zagrac? A przynajmniej sprawdzic czym to sie je w multiplayerze ;)

w domu bede niestety dopiero po 23:00... tak tez jesli ktos pozno chodzi spac to prosze dac znac (najlepiej w tym temacie).

 

no to jak osek? jak za starych dobrych czasow ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj chcialbym z kims zagrac? A przynajmniej sprawdzic czym to sie je w multiplayerze ;)

w domu bede niestety dopiero po 23:00... tak tez jesli ktos pozno chodzi spac to prosze dac znac (najlepiej w tym temacie).

 

no to jak osek? jak za starych dobrych czasow ;p

jeżeli przychodzisz do domu o 23 mojego czasu ;] to spoko- da sie, tyle że dzis niestety nie...

mam na zjechany polak do nauczenia się wiersza ;/ eheh i lekture muszę skończyć....

poza tym- wyspac sie ;)

ale jutro- mi powinno pasować, a Tobie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj chcialbym z kims zagrac? A przynajmniej sprawdzic czym to sie je w multiplayerze ;)

w domu bede niestety dopiero po 23:00... tak tez jesli ktos pozno chodzi spac to prosze dac znac (najlepiej w tym temacie).

 

no to jak osek? jak za starych dobrych czasow ;p

jeżeli przychodzisz do domu o 23 mojego czasu ;] to spoko- da sie, tyle że dzis niestety nie...

mam na zjechany polak do nauczenia się wiersza ;/ eheh i lekture muszę skończyć....

poza tym- wyspac sie ;)

ale jutro- mi powinno pasować, a Tobie?

Jutro? tzn. piatek? Bo juz sie w dniach gubie :P

Ja dzisiaj (czwartek) jestem od 17:00 dostepny... wiec jak cos - to daj znac.

Tak w ogole to na jakiej wersji grasz? Bo ja 1.0...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że tyś napisał o demie( trzeba było to w temacie zaznaczyć) a ja swój założyłem kiedy gra była dostępna

dobra, więc

mnie w tej grze irytuje jedno- gdzie sie stawia to od enegi chyba, do daje (nie iwem jak to nazwać) "zielonego" bo później właśnie z tym są problemy... wie ktoś na co? gdzie? się to buduje/kładzie?

dzięki za odpowiedź, wiem że to lamerskie pytnie, ale nie chce mi sie tutoriala przechodzić ;]

powiedz mi gdzie tu coś pisze o demie? bo ja nie wiem, może sie myle, ale nie widze...

a to że temat sie zaczął od słów- coś tam było o demie, to? heh

 

dla wyjaśnienia- w dema nie lubiłem nie lubie i nie polubie grać! więc nie gram!!

wysłałem Ci priva!

PIS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro? tzn. piatek? Bo juz sie w dniach gubie :P

Ja dzisiaj (czwartek) jestem od 17:00 dostepny... wiec jak cos - to daj znac.

Tak w ogole to na jakiej wersji grasz? Bo ja 1.0...

troche odbiegłem od tematu.... więc

 

a ja ciągle nie wiem czy mówisz o moich czy swoich dniach ;]

ogólnie- to ja dziś już jestem (piątek)... i wtedy może pod wieczór? o dla przykłądu- mojej;) 19?

 

aha, bym zapomniał- oczywiście jak za dawnych czasów..... Ty założysz, ok? bo ja jestem na natem- i jednak mam z tym problemy, chyba że komuś to sie udało? może wiecie jakie porty trzeba odblokować? i czy to w ogóle coś da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie przeszedlem singla, cale potora dnia mi to zajeło.. ;/

gierka wypass..

tylko czemu te singiel taki krótki.. ja bym chciał jeszcze..a tu misji 1/4 tegoc o w warcrafcie choćby..

czemu tylko marines są w singlu.. buuu.. :(

(choć marines roxx :D Clanse! Purge! Kill! :twisted: )

 

gdyby nie to że to orginał to bym pomyslał że mam demko.. eh.. a multi bez stałęgo to niebałdzo.. a szkoda.. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ja tez sie zajaralem strasznie . Czasami meczy mnie ta jatka na polu bitwy robi sie malo przejzyscie ale da sie zniesc . Juz myslalem ze bede do konca swiata gral w BROODA he he . Giera wypas mam tylko demo ale sobie codziennie skrimisza pyykam kto ile kompow kladzie ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja mam.

 

 

 

Jestem już na 11 misji. Zajęło mi to koło tygodnia. Tak to jest jak gra się w wersji polskiej w trybie Zabójczy czyli najwyższym poziomei trudności. Teraz mam problem. Jako że pierwszy raz gre przechodze (hardcorowiec ze mnie... od razu najwyższy poziom) to mam problem z Księciem Demonów. Skurczybyk się regeneruje. I za każdym razem jak go atakuje ma 100% życia. Jak go rozwalić??

 

Aha. Rozwalił mi już trzy armie najsilniejszych jednostek i z najlepszymi ulepszeniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanko bo kompa mam ok ale karte graficznom wole przemilczec wienc jekie sa wymagania minimalne tej gry bo nie wiem czy kupic orginala

(interesujom mnie wymagania graficzne) z gory thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...