Skocz do zawartości
marek_0011

Problem z Radeon His 9550 pilnie !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem z karta Radeon 9550 His 128MB. Kupilem taka karte i nie moge jej zainstalowac pod systemem Windows 98 SE. Probowalem juz wszystkich mozliwosci, sterownikow zarowno Catalyst jak i Omega i nic. Caly czas wyswietla kompunikat w stylu: "Brak sterownika ekranu. Instalator nie moze kontynuowac pracy". Probowalem nawet wgrania systemu od "zera". Czy w ogole mozliwe jest zainstalowanie tej karty pod systemem 98 SE ? Pod Windows XP Professioanl wszystko jest ok. Nie wiem czy to istotne ale moj monitor to Philips 105S 15'. Wiem ze takie problemy wystepuja nie tylko u mnie. Dlatego prosze o pomoc. Z gory dziekuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

win98SE nie wykrywa tej karty więc raczej jej nie zainstalujesz....

 

 

BTW przeciez XP jest lepszy od przestarzałego syfu jakim jest 98se wiec po co instalowac starszy?

widać człowieku jak sie znasz.

chyba nigdy nie widziałeś na oczy 98se :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

win98SE nie wykrywa tej karty więc raczej jej nie zainstalujesz....

 

 

BTW przeciez XP jest lepszy od przestarzałego syfu jakim jest 98se wiec po co instalowac starszy?

widać człowieku jak sie znasz.

chyba nigdy nie widziałeś na oczy 98se :?

 

widziałem i mam nadzieje że już nie zobacze :lol: :lol: bynajmniej wole XP za to ze gdy coś zmieniam w kompie, przypuśćmy ze MB to windows wolniej chodzi, ale nie umiera tak jak 98se....no i jest stabilniejszy...nie mam c600 i rivy aby siedziec na 98... :evil: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...