Skocz do zawartości
Jedrek71

XPm2500co 7dni mniej 20mhz

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalne?Mój mobil zaraz po kupnie,a było to lato więc upały,kręcił się do 2350mhz.Dzis gdy mam dodatkowe radiatory na mostkach i temp otoczenia jest o około 10 stopni mniej,wyciąga 2290mhz.

Jak tak dalej będzie to za rok zacznie przyjmować wartosci ujemne.

Acha i jeszcze jedno.Czy mały pajączek mieszkający w obudowie może spowodować zwarcie??

:wink: :wink: czy to jest własnie ten robak internetowy :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne?Mój mobil zaraz po kupnie,a było to lato więc upały,kręcił się do 2350mhz.Dzis gdy mam dodatkowe radiatory na mostkach i temp otoczenia jest o około 10 stopni mniej,wyciąga 2290mhz.

Jak tak dalej będzie to za rok zacznie przyjmować wartosci ujemne.

Acha i jeszcze jedno.Czy mały pajączek mieszkający w obudowie może spowodować zwarcie??

  :wink:  :wink: czy to jest własnie ten robak internetowy :wink:  :wink:

raczej pajączek nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczysc radiator na procku, mozliwe ze przez kurz wzrosla nieco temperatura. U mnie po kilku miesiacach pomiedzy zeberkami nalecialo tyle kurzu ze wogole powietrze nie przelatywalo, po wyczyszczeniu 10 C mniej :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Post napisałem po całym dniu męczenia kompa[niechciałem dać za wygraną].Następnego dnia temp była nizsza srednio o 3stopnie.Moim zdaniem pasta lepiej wypełniła szczeliny.Dzisiaj wezmę gruchę i trochę przedmucham pentagrama.Błędem było niezeszlifowanie radiatora przy zakładaniu na proca.Niewiem czy wszystkie tak mają ale mój był wyraźnie nierówny[pofałdowany].A swoją drogą to niezła ryfa.Jesli cokolwiek da się zrobić na lepsze[więcej Mhz]to dam znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...