Skocz do zawartości
szpak

co wy byscie zrobili..jak byscie mieli okazje......

Rekomendowane odpowiedzi

zmienic radeona 9000 sapphire na radeona tez 9000 ale gigabayte(czy jak to sie pisze ) prawie nei dopłacajac ale szczeze to ja sie troche boje bo saphire wyciaga mi na sprzecie jak nizej 5500 w 3dmarku 2001 se a ta druga karta gigabyte ma pamieci oczasie 5 ns a sapphire 4ns czyli lepsze jak mysleicie warto sie zamienic czy lepiej nie ...u gigabyte korca mnie troszke te dodatki co sa w wersji box a u sapphire nie było nic ......

 

wyrazcie swoje zdanie ...

 

pozdro szpak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko spoko ale zapomnijmy o kreceniu ...na spphire sa pamiatki własnie hyniksa ale krecenie naprawde na moim procku nic nie daje moze jak bym miał athlona ...no ale co byscie zrobili ..byłem własnei u znajomego w sklepie i ma zamówic....gibabyte'e ale mam z nim układ jak bedzie gorszy to on go sprzeda a ja zostane przy sapphire ...

 

ps. karty oprucz koloru niczym sie z wygladu nie różnioł :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie to ze nei chce krecic ale naq moim procku nie zdaje to egzaminu ale przeciez procka nei ma przylutowanego do płyty ...i zawsze moge go zmienic i bede wtedy krecił...ale czy jak pamieci sa 4ns czy 5 ns to nei ma znaczenia w wydajnosci ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpak, ale ty masz dobrze :) ciągle coś zmieniasz, wymieniasz, zamieniasz :wink: wsumie to tylko Ci pozazdroscić. Gigabyte jest lepszą firmą to pewne ale jak jesteś zadowolony z Shapphire (nie sprawia kłapotów, stabilna, dobry obraz, etc) to nie widzę sensu zamiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szpak, ale ty masz dobrze  ciągle coś zmieniasz, wymieniasz, zamieniasz  wsumie to tylko Ci pozazdroscić. Gigabyte jest lepszą firmą to pewne ale jak jesteś zadowolony z Shapphire (nie sprawia kłapotów, stabilna, dobry obraz, etc) to nie widzę sensu zamiany.

hehe jesli tez chcesz miec takie układy to znajdz jakis mały ale dobrze prosperujacy sklep badz tam stałym klijetem i zapoznaj sie ze sprzedawca i tez bedziesz czesto sprzet wymieniał za małoł kase...a wracajac do sprawy shapphire smiga swietnie zadnych zwisów obraz spuper..ale wiecie zawsze moze byc lepiej a do gigabyte to nei ma pojecia nigdy nei miałem takiego sprzetu jedynie z bardziej znanych firm to miałem rive tnt2 pro his ale to nie do porównania podobno ahapphire robi dobre radki a jak gigabyte to sie przekonam juz chyba w piatek :) i jak i co napisze bo karta juz zamówiona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...