Skocz do zawartości
d179

SAPPHIRE 9800 S + TD12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Znalazłem takie coś na Allegro http://www.allegro.pl/show_item.php?item=32515423 .Pytałem sprzedawczynię,czy to jest wersja SE,ale ona twierdzi,że to napewno jest wersja S.Ciężko cokolwiek znaleźć na necie o takim dziwactwie.Może ktoś powie coś na ten temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zdjecie jest oryginalne to mozna odrazu powiedziec ze karta jest 256bit'owa(szyna pamieci).

Czy jest 8 czy 4 potokowa to ze zdjecia trudno mi poweidzec :).

Laminat 9800PRO na moje oko ;). Powiedz jej aby zrobila test w 3DMarku01/03/05 oraz niech zczyta co pokazuje RivaTuner inny program do diagnozy karty. Wtedy bedziesz pewny na 100% co to za karta.

No i taktowanie aby podala :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta baba to nawet nie wie co to jest 3dMark.Z tego,co mi napisała,to wnioskuję,że raczej można się tylko jej zapytać jak się robi zupę pomidorową,a o rzeczy związane z komputerem to nie za bardzo.Spadły jej te karty z nieba i liczy na łatwy zarobek.Jak to jest zwyczajna SE,to za 600zł można kupić w sklepie z dwuletnią gwarancją i fakturą.Najlepsze jest hasło,że to "podobno wypas wśród kart".Ktoś jej tak powiedział,a ona powtarza.Co to jest TD12 ? Turbo-Diesel :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...