Skocz do zawartości
toki

Celeron D 2,66 @ 3,6 , czy dobrze poszedl??

Rekomendowane odpowiedzi

ładnie poszedł , ale napisz jaka jest temp. procka po podkręceniu na tym boxowym wentylatorze / jakie obroty wentylatora ?

Ja mam celerona D 2,53 , po podkręceniu do 3,2 na box. went temp wynosi jakieś 70 C w idle , a wiatrak wyje jak upiór przy 3200 obrotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@noah12 - niby wszystko dobrze ale... toki ma C2,66GHz a na pclab'ie podkręcali C2,53. Niby niewielka różnica ale zawsze. toki ma mnożnik 20x a w pclab'ie jest 19x więc jest mała różnica :wink: Jeśli miałby WC to czemu nie wykręcić go do 3,8 jakby zapanować nad temp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Skoro juz mowa o podkrecaniu Celerona D na Asrocku to mam zamiar kupic Celerona D 2.4Ghz i Asrocka P4V88. Czy ktos może cos na temat tej plytki powiedziec?? Abit VT7 jest na tym samy chipsecie i na nim tez podobo te celki super sie kreca... ale jakos zadnej opinii w necie nie widzialem o tej plytce.

Jakby tak na 3 Ghz poszedl to by juz wystarczylo...

Co to za cudo wogole ten Via PT880??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam być szczery to tak średnio na jeża go podkręciłeś... ja mojego bez podnoszenia napięcia kręce na 3,6GHz ( 18x200 ) więcej nie próbowałem bo ekstremalnym o/c nei jestem i to mi wystarcza :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na boxie i i845 miałem maxa 3.0, po zmianie na i865PE i WC śmiga na 3.8 wmiarę stabilnie ;-) dalej niewydala zasiłka.

Dziwię się wielce że wogle ciągnie. Coprawda zostawiam tylko 1 dysk wyciągam ram i bez cd, ale jak na 300W to i tak sukces ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak dla mnie to dobrze poszedł. Ja mam Celerona 2.0GHz i nie pójdzie mi na 2.4GHz, płyta główna Epox 4PEAD i nie wiem co mu jest :cry: Dawałem temat o tym problemie, ale nikt mi nie pomógł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przyłączyć się do pytania welyka w sprawie tego Asrocka P4V88.  

Czy ktoś ma i mógłby powiedzieć jak się spisuje w działaniu, albo chociaż zna jakieś opinie o niej?

nie wiem nic o tej płycie... ale wiem cosik o tej firmie... Asrock to firma dla very low-end... stabliność ok, ale wydajność to już nie bardzo... nie lepiej dołożyć te pare dziesiąt zł i kupić Abita VT7 ? jak już myślisz o PT880 ?

 

tutaj masz pare testów :

http://www.benchmark.pl/artykuly/testy/Via...0/strona-1.html

http://www.frazpc.pl/artykuly_wyswietl/223

http://www.tweaktown.com/document.php?dTyp...dId=652&dPage=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem kupic tego asrocka ale jednak zaraz jade po abita,tylko dlatego ze o abicie jest juz sporo w necie napisane i wiem ze ludzie kreca na nim ostro celki... a i roznica w cenie jest nie taka straszna!!

Co do asrocka (jako marki) to mialem juz do czynienia z tymi plytkami i jestem zdania ze ZA TE CENE sa SUUPER! jak tylko wrzuce na mojego przyszlego abitka mojego przyszlego celka D to napisze czy w moim przypadku tez tak kosmicznie sie kreci... OBY TAK BYLO :) bo sie zalamie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...