Skocz do zawartości
Moszna_Brothers

TVtool & wyświetlanie na monit i tv oraz geForce3 ti200.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam gieforsa3 jak w temacie .....ostatnio zakupiłem TRUSTA......do przesyłu zdlanego obrazu zebym w pokoju nie musiał robić kawiarneki internetowej.......

Nadajnik tego ustrojstwa podłącza sie do kompa a odbiornik rzecz jasna do tV......widziałem u innych jak ładny obraz jednoczesnie wyświetlany był na TV i na monitorze.......ale niestety u mnie tak nie jest prosto......jednoczesny obraz lecz tylko czarnobiały dla róznych systemów TV i tylko dla PAL kolorowy natomiast niemoge jednoczesnie wyświetlać......jest to dos uciążliwe bo zeby zatrzymać czy porzewinąc film......musze przejsc spowrtoem do wyświetlania na monitorze ( wtedy TV brak sygnału ) i tak w kółko.

Czytałem ze gf3ti200 nie ma pełnego wsparcia twin view i ma ciach!ianie wyjscie tv......czy ktos juz tego próbował i wie jakie ustawiania poczynic zeby to chodziło i jaki program i jakie sterowniki itd????

Pozdrawiam....licze na pomoc wszystkich tu tęgogłowych w dziedzinie wyjscia tv

moszna_brothers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo. Ja posiadam tą samą karte i niestety, GF 3 nie posiadają wsparcia twin view :( (też dowiedziałem sie po zakupie karty). obraz jest wyświetlany na TV ale po przełączeniu z kompa a jak ktoś ma kompa w jednym pokoju a TV w drugim to jest to uciążliwe :). Natomiast w TV Tool jest opcja , która może pomóc tzn jest opcja, która pozwala aby namonitorze był wyświetlany obraz w tym samym czasie co na TV (to jest to czego szukasz) ale w rozdzielczości takie jaką ma TV czyli bardzo małej oraz małej czestotliwości odśwerzania. Przed włączeniem tej opcji jest ostrzeżenie że jeśli monitor nie obsługuje tak niskiej jakości wyświetlania to może sie uszkodzić. Ja probowałem , działa ale io tak wole latać po mieszkaniu i ustawiac :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem Ci dokładnie bo nie mam zainstalowanego TVtool'a ale pamietam że jes ta opcja już na pierwszej zakładce, obok grafiki "telewizora" (tam gdzie wybierasz system wyświetlania PAL albo NTSC wraz z rozdzielczością), jest to widoczna opcja wiec nie powinnieneś nie zauważyć. Jak pamiętam to nazywa sie też dual coś tam :). Bez problemu powinnieneś znaleść no chyba że masz bardzo starą wersje TVTool (ja używamłem zawsze najnowszej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...