Skocz do zawartości
Moszna_Brothers

gieforc3ti200 ..brak wsparcia twinview i wymiana na inną ???

Rekomendowane odpowiedzi

Dżizus.....1.5 roku nie interesowałem sie specjalnie rynkiem kart i juz nigdy nie dojde do ładu....

Moja karta nie ma wsparcia twin view a chciałem miec obraz podwójny na monitorze i na TV poprzez TRUSTA który wysyał obraz antenką :).....czy ktos jest w stanie poleciec ( jeżeli to mozliwe) karte do 400 zyli która bedzei miała wydajność gf3ti200 albo lepsza ;) i dobre wyjscie tv ?????.....nie istotne czy NV czy ATI........podjął bym sie sam zadania...ale jak patrze na modele ATI i NV ....to trzeba miec kojarzenie numizmatyka zeby skumać która karta co i jak.....zasrali tyle tych modeli różniących sie od siebie niczym ze mając nawet tyle wolengo czasu co oszołomy z BARU nie da sie połapać

Pozdrawiam,

MosznaBrothers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj TVTool i masz problem z głowy...

Malo tematow jest???

R9550 i tyle...

Proponuje sie rozejrzec po istniejacych watkach i cennikach sklepow...

Proponuje zamknac temat...

 

 

1. mam juz to zainstalowane i nie jest problem z głowy......bo w tej karcie nie da rady tego dokonać :)

2. dzieki za info......apropos zamykania tematów....wyszukiwarka jest co najmniej siermiężna...moim zdaniem....przejżałem chyba ze 100 tematów.....i nic nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...