Skocz do zawartości
morzech

Radeon 8500 problem

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

Mam problem sprzedałem karte jw . na allegro

Po 3 tygodniach gosciu stwierdzil ze karta jest uszkodzona (działa tylko w 2d , w 3d wywala podczas pierwszego testu mówi tez ze karta ma tylko 32Mb ramu tak wykryła mu AIDA)

U mnie karta ta przechodziła 3Dmark01 (8800pkt) i 3Dmark03(1100 pkt) w grach tez nie mialem problemów

(doom3 Fifa 2005demo sims2) przy takich wynikach to raczej niemozliwe zeby miala tylko 32ramu .

Moze to wina zasilacza ja u siebie mam Enlighta 300Watt a gościu sprawdzal ja na Feelu 300watt,

a moze sie przegrzewa ja mam w obudowie dwa dodatkowe wentylatory i temperatura nigdy w obudowie nie przekracza 35stopni.

Nie wiem co mam mu odpisac pomóżcie

orzech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Mam problem sprzedałem karte jw . na allegro

Po 3 tygodniach gosciu stwierdzil ze karta jest uszkodzona (działa tylko w 2d , w 3d wywala podczas pierwszego testu mówi tez ze karta ma tylko 32Mb ramu tak wykryła mu AIDA)

U mnie karta ta przechodziła 3Dmark01 (8800pkt) i 3Dmark03(1100 pkt) w grach tez nie mialem problemów

(doom3 Fifa 2005demo sims2) przy takich wynikach to raczej niemozliwe zeby miala tylko 32ramu .

Moze to wina zasilacza ja u siebie mam Enlighta 300Watt a gościu sprawdzal ja na Feelu 300watt,

a moze sie przegrzewa ja mam w obudowie dwa dodatkowe wentylatory i temperatura nigdy w obudowie nie przekracza 35stopni.

Nie wiem co mam mu odpisac pomóżcie

orzech

możliwość jest taka

Koleś ją mocno podkręcił (za mocno) i padły pamięci/kontroler pamięci - jeśli sprzedałeś kartę na allegro i była sprawna, a po 3 tygodniach koleś odpisuje że nie działa... cóż, trudno kupił bez gwary i tyle (no chyba że dałeś mu gwarancję).

 

A tak wogóle - to za ile ją puściłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noto dales ciala, nie dosc ze sprzedales ja za 160zeta, to jeszcze przesiadles sie na R9550, miedzy tymi kartami niema jakiejs super znacznej roznicy(dx9 i takie tam sranie w banie), a wedlug mnie karte zmienia sie w chwili gdy juz gry przestaja chodzic lub chodza mizernie, a na 8500 wszystko lata bez wiekszego problemu. A goscia olej ma pecha, gdy ja sprzedales dzialala, wiec niewiem nad czym sie zastanawiasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro w wiekszosci przypadkow na sprawdzenie sprzetu daje sie te 3-10 dni. Jesli do tego czasu nie zostaly zgloszone wady to uznaje sie ze towar jest juz kolesia i niech robi co chce. 3 tygodnie to bardzo duzy okres czasu aby nie zauwazyc ukrytch wad a szczegonie takiej. Teraz gostek moze sobie ja w "pupe" wsadzic. Poprostu rozpiepszyl karte i teraz chce odzyskac kase. Nie daj sie wrobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...