Skocz do zawartości
Sarenka

Pytanie o okno :)

Opcja 1 czy 2 czyli rozsadzcie spor malzenski :)  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Opcja 1 czy 2 czyli rozsadzcie spor malzenski :)

    • 1)
      11
    • 2)
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Nio to mamy z zona ma problem....

Jaki ksztalt okna wybrac:

1) Dołączona grafika

2) Dołączona grafika

Ksztaly namalowane olowkiem ofkoz :) I wiem, ze to moj mod, ale... nie moge sie zdecydowac. Ja jestem za opcja 2 (lubie kraglosci :). Moze nawet troszke powiekszona - blizej brzegu linia pionowa, lecz musze sprawdzic sztywnosc scianki jeszcze dokladniej. 1 to pomysl mej zony. Linie, ktore wygladaj jakby rownolegle to maja byc rownolegle :) A srodek budy ma byc pojechany na zloty.

A tak poza tym dla tych, co chca mnie zbluzgac za zbiornik jeszcze nie uszczelniony: KLIK. Tam tez zdjecia calej budy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja powiem tak ....to nie oczekuj.... 8) nikt nie zrobi za ciebie moda, moze troszke za ostro powiedziane sad but true :twisted:

tak na serio to czy wolisz gdy ktos wybiera za Ciebie ???? to Twoj mod ...badz kreatywny i nie pytaj nikogo o zdanie :twisted:

 

a teraz konkrety, IMO ofkoz :wink:

1. ksztalt ni w d.... ni w oko

2. okno nieco za duze bedzie widac kable, HDD, CD-ROM a co z zasady nie prezentuje sie ladnie no chyba ze o tym tez pomyslales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA kable sie cos pomysli, a obudowy napedow tez machne na zloto (bedzie tak odpuestowo ;P) I wiem, ze pytanie z gruntu bezsensowne, bo to moj mod ()co jzu pisalem ;), ale odezwala sie moja kobieca natura... i jeszcze dostala podsycenie z zewnatrz no i jestem w kropelce ;)

A poki co ide spac, ba zaczynam od rzeczy gadac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a napedy itp byly niewidoczne ..

pierwsze okno to odpada odrazu .. picasso normalnie ..

drugie to za duze imho

U gory bedzie woda i wolal bym jednak widziec co tam sie dzieje (pierwsze prawdziwe wc - do tej pory tylko CPC w firmie skladalem ;p). Jak na razie 2rulez czyli gites :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest zastanawianie sie jaki kształ ma miec okno... w tych przypadkach...

 

ja jestem zwolennikiem modowania pod JAKIS TEMAT... jesli ma to być obudowa z tematem industrialnym to kształt okna sam sie narzuci... jeśli ma to być obudowa stylizowana na jakiś motyw z filmu to także... kształ okna będzie barzdiej odpowiedni jeśli bęzdie się z czymś kojarzył z filmu.. taka jest moja opinia... dziekuje.. przepraszam.. do widzenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...