Skocz do zawartości
UpSs

Poszukiwany AntyVirus....

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys sciagnalem sobie plik spakowany w ktorym bylo 592 (albo 598) wirusow i postanowilem zeskanowac go paroma antywirusami zeby sprawdzil ktory co poptrafi no i wyszko to co napisalem wyzej

 

 

ps

 

na jakims innym forum byla dyskusja nad pragramami antywirusowymi i jeden z uczestnikow dal linka skad mozna sciagnac taka paczke i samemu sprawdzic skutecznosc programow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ja do tej pory uzywalem Nortona 2004, tylko ze jak wlacze real-time-scaner to komp dęba staje... tak muli że komp nie nadaje się do uzytku... Odradzam nortona 2004 - skuteczny to on moze jest, ale co z tego skoro kompa uzywać nie mozna... Obecnie szukam jakiegoś innego antywira... Jakieś propozycje???... myślalem o AVP - spowalnia to kompa jakoś znacznie ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze używałem nortona (2001-2005) albo żadnego, nortona jak mialem to wylaczalem auto protect, no bo sie nie dalo inaczej go mieć (muli :blink: ), jednak w sumie po co taki AV jak nie czuwa cały czas.

No i tak testowalem alternatywy i wygrał AVAST! This is good shit! Teraz mam autoprotect, dużo wiecej opcji konfiguracji niż norton, i nie czuje go że chodzi.

Czegoś takiego potrzebowalem i bardzo polecam!

Wywalajcie synmateca z systemu! i do pepićków po avasta! <_<

PS. darmowy to on nie jest całkiem, nie wiem na czym polega jego licencja ale... jest ok Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...