Skocz do zawartości
bor_Belial

DiscWizard Starter - Low-Level Format - problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktos formatowal niskopoziomowo dysk tym programem ?

Sciagam go ze stronki, a sciagam iso do nagrania na cd, wypalam, restartuje odpalam i ...

wlasnie, i co dalej ?

 

konczy mi na wierszu polecen i co ja mam teraz zrobic zeby odpalic low-format ?

wszedzie pisze ze jest jakies menu, no qrde nic takiego nie mam, poprostu zwykly piekny wiersz polecen, uruchamiam wszystko co dalo sie uruchomic, a po programie do formatu ani widu ani slychu... qrcze, jestem juz zalamany.

Na stronie seagate tez pisze o jakims menu,ale qrcze ja nie mam zadnego menu, jedyne co sie pojawia to o sterowniki aspi, potem ze a to cd potem ze partycja ma taka literke, ze ramdysk ma taka i cd = x, a to malo wazne, jeszcze jakis dlugi komunikat, zaraz zrestartuje to dopisze... no i nic wiecej, zadnego menu..

Trzeba jakims poleceniem wlaczyc to menu ? czy poprostu cos sie zjebalo ? mam win xp, c na fat32 d na ntfs, plyte asusa p4p800..

 

 

blagam o pomoc :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sie uporalem z tym problemem, rozwiazanie znajduje sie na stronie producenta...

http://www.seagate.com/support/kb/disc/how...o/use_dwse.html

 

trzeba zmienc wpis w pliku DM.bat.. Wszystko opisane.. Chodzi o "niepoprawna obsluge karty graficznej", w moim przypadku r9600xt. Niestety jest to niemozliwe w przypadku korzystania z sciagnietej wersji ISO.. Trzeba zadowolic sie dyskietkami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...