Skocz do zawartości
liptonp

fast write

Rekomendowane odpowiedzi

Przy instalacji sterów jest napisane aby włączyć jeśli nie ma problemów. Jak są to wyłączyć. A fast write jest to szybki zapis na szynie AGP (wymiana danych między procem a kartą graf.) Wynalazek ten miał przyspieszyć pracę karty graf. ale spowodował też niestabilne zachowanie systemu. Karty NV nie mają z tym problemów natomiast radki tak. I właśnie wyjątkiem jest radek 9600 w wszelkich odmianach. Z nim jest różnie zależy od humoru. Czy coś to daje? Chyba niewiele bo wyniki uzyskiwane w markach są identyczne czy jest to ON czy OFF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy instalacji sterów jest napisane aby włączyć jeśli nie ma problemów. Jak są to wyłączyć. A fast write jest to szybki zapis na szynie AGP (wymiana danych między procem a kartą graf.) Wynalazek ten miał przyspieszyć pracę karty graf. ale spowodował też niestabilne zachowanie systemu. Karty NV nie mają z tym problemów natomiast radki tak. I właśnie wyjątkiem jest radek 9600 w wszelkich odmianach. Z nim jest różnie zależy od humoru. Czy coś to daje? Chyba niewiele bo wyniki uzyskiwane w markach są identyczne czy jest to ON czy OFF.

a możesz napisać jakie problemy mogą byc jak jest fast writes cały czas włączony ?

pytam z ciekawości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to nie reguła ale np. mój Radek 9600pro FIC'a kompletnie nie reaguje na ustawienie FW. Zarówno jeśli chodzi o wydajność jak to było wyżej wspomniane jak i stabilność. Długo miałem włączony używając Catalystów. Teraz od już wielu tygodni mam Omegi 4.8 (obraz na TV lepszy niż na Catalistach...) i przy instalacji wziąłem wyłączone jak zalecali. Różnic wł/wył brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...