Skocz do zawartości
Gość doc

Gadu Gadu - Problem z rejestracja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam dosc dziwny problem. Otoz od niedawna mam stalke (radio, 128kb/s) i wszystko jest ok, wszystkie uslugi (ftp, www itp, itd) dzialaja, ale nie moge zalozyc konta na gg. Wyskakuje mi taki komunikat:

'Nie można połączyć się z serwerem rejestracyjnym. Spróbuj ponownie później'.

Probuje juz kilka dni po nic.

 

A drugi problem to po zainstalowaniu PowerGG (bo myslalem ze to cos pomoze na 'gole' GG) mam taki blad:

'URLImage error'. 'cannot find pattern for the patch, this plugin won't work with your gg.exe'. A probowalem juz wersji GG 5.x i 6.x. Zainstalowalem tez PowerProject 1.1 (=PowerGG) i tez to samo. W czym jest problem? Dlaczego nie moge zalozyc konta i wlaczyc gg?

 

ps. Szukalem w archiwach ale nie znalazlem nic sensownego.

 

Pozdrawiam, Wojtek :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem idiotą i wiem, że jak mam stałe łącze, to należy wybrać funkcję LAN!!!

 

Nie oczekuje odpowiedzi typu. zresestuj kompa, zmień ustawienia na LAN itp. To wszystko już robiłem. Kompa nie mam od wczoraj i jakieś pojęcie o nim mam.

 

Oczekuje sensownej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to POST ZCHODZI Z TEMATU. Prosze o pomoc a nie o sprzeczke.

A po drugie to 'Atak#komarA', wiecz co to ortografia? Ja mam w domu takie coś jak słownik ortograficzny. Ty może i masz pirackiego Worda, ale widać, że i tak nie potrafisz się nim posługiwać.

A po trzecie to CZYTAJCIE posta, a nie wymyślajcie. Gdzie w poscie jest napisane, że mam neostradę? Przecież napisane jest, że radiówka!!!

 

{dygresja}

 

Ech, znowu robi się śmietnik. Bez obrazy dla prawdziwych postowiczów, widać, że odpowiada ciach!arzeria, a nie normalny użytkownik.

Ciekawe, czy gdybym zapytał o cieniowanie Phonga w 3DS Max, albo o rozkład promienii światła w radiosity, albo o materiał typu displacement, to odpisałbyś 'zresetuj kompa', albo 'zmień sterowniki'???

 

{koniec dygresji}

 

Jak się na czym nie znam to nie odowiadam. Zapamietaj to sobie.

 

Pzdr, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doc. No offence, ale z takim podejściem raczej nie uzyskasz pomocy na tym forum. Rozumiemy, że masz problem, ale to nie powód żeby objeżdżać ludzi, którzy mimo wszystko chcą Ci pomóc. Piszesz, że nie chcesz sprzeczki, a sam pierwszy atakujesz forumowicza i następnego o ortografie???. Jeżeli masz jakiś problem i zakładasz topik to napisz w pierwszym poście czego już próbowałeś. Nikt nie jest wróżką i nie zna poziomu Twojej wiedzy.

 

Wracając do tematu to znajomy też ostatno nie może od kilku dni założyć konta i ma takie same objawy (komunikaty). Może jeszcze ktoś coś wymyśli. Ja podejżewam, że zwyczajnie trzeba czekać. To nie pierwszy raz, że są problemy z GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w poscie jest napisane, że mam neostradę

A gdzie ja napisałem że chodzi o Ciebie ?? Udowodniłem tylko, że nie każdy kto ma stałe łącze musi mieć zaznaczone LAN. A tak po za tym, szczerze mówiąć zachowujesz sie (co udowadniasz postami) jak 10 latek, Hamer80 chciał Ci pomóc a ty na niego z ryjem lecisz. Wcale się nie zdziwię, jak będziesz miał kiedyś problem, a ludzie mimo że będą wiedzieli nie będą Ci odpowiadać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyslekcja nie zwalnia z ortografii!!!

Zaswiadczenie o tej ujemnosci swiadczy o tym, że masz ćwiczyć i poprawiać umiejętności związane z poprawnym pisaniem.

 

W Wordzie jest takie coś jak autokorekta.

'Atak#komarA', mówisz, że masz w 100% legalne oprogramowanie? Jakoś w to nie wierzę.

 

Ludzie rozwiążcie mój problem, a nie zagłębiajcie się w duperele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@doc Geniuszu zobacz co mam w podpisie! A potem wypowiadaj się na temat mojego oprogramowania.

 

Dyslekcja nie zwalnia z ortografii!!!  

A to ciekawe bo specjaliści twierdzą co innego, ale ty napewno masz racje.

Termin dysleksja rozwojowa obejmuje kilka rodzajów zaburzeń

 

   * DYSLEKSJA- trudności w czytaniu (zaburzenia zarówno tempa i techniki czytania, jak i stopnia rozumienia treści)

   * DYSORTOGRAFIA- trudności z opanowaniem poprawnej pisowni ( dziecko popełnia błędy ortograficzne mimo dobrej znajomości zasad pisowni)

   * DYSGRAFIA- niski poziom graficzny pisma (brzydkie, koślawe litery, trudności z utrzymaniem się w linijce, litery w wyrazach nierówne)

   * DYSKALKULIA - problemy w matematyce (niski poziom rozumowania operacyjnego, kłopoty z pojęciami abstrakcyjnymi, np. pojęciem liczby, wielkości, proporcji).

Wypadało by się chyba troche douczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyleś w Twojej wypowiedzi zdanie świadczące o tym, że jesteś wyjątkowy i nie musisz stosować zasad ortografii? Bo zauważyłem tylko, że masz trudności z pisaniem (i to rozumiem!!!), a nie, że zwalnia Cię to z zasad pisania.

 

No to jeszcze raz:

 

Witam

 

Mam dosc dziwny problem. Otoz od niedawna mam stalke (radio, 128kb/s) i wszystko jest ok, wszystkie uslugi (ftp, www itp, itd) dzialaja, ale nie moge zalozyc konta na gg. Wyskakuje mi taki komunikat:

'Nie można połączyć się z serwerem rejestracyjnym. Spróbuj ponownie później'.

Probuje juz kilka dni po nic.

 

A drugi problem to po zainstalowaniu PowerGG (bo myslalem ze to cos pomoze na 'gole' GG) mam taki blad:

'URLImage error'. 'cannot find pattern for the patch, this plugin won't work with your gg.exe'. A probowalem juz wersji GG 5.x i 6.x. Zainstalowalem tez PowerProject 1.1 (=PowerGG) i tez to samo. W czym jest problem? Dlaczego nie moge zalozyc konta i wlaczyc gg?

 

ps. Szukalem w archiwach ale nie znalazlem nic sensownego. :oops:

 

Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doc, człowieka nie ocenia sie według tego jak posługuje się jezykiem lub czymkolwiek innym.Dla ciebie powinno byc istotne to ze, wszyscy chca ci pomóc i poswiecaja swój czas TWOJEMU problemowi.Ja tez jestem dyslektykiem dyskalkulem i Bóg wie czym jescze :cry: Jednak nie chciałbym aby ktos sie z tego wysmiewał.Co to twojego problemu to radze zrobic tak jak ja (miałem dokladnie ten sam problem z gg :wink: ) a mianowicie: zarejstrój sie u kogos na kompie u kogo gg działa poprawnie, nastepnie dokonaj "aktywacji" twojego numeru.

Pozdrawiam,Blady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'BladyRulez', pierwsze co, po nieudanych próbach, to poprosiłem kolegę o założenie mi konta i wysłanie numeru, ale to nie jest to. Np. PowerGG też mi nie działa. Dlalej bedę szukał błędu i spróbuję go naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kilku osob slyszalem ze sa problemy z zalozeniem nowego konta na GG (sam tez probowalem) wiec mysle ze po ich stronie lezy problem (tzn serwera gg)... proba utworzenia nowego konta byla przeprowadzana na roznych laczach

chetnie sam sie dowiem dlaczego sa te problemy wiec jesli ktos wie to piszcie :]

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...