Skocz do zawartości
krzypaw

NOKIA + MP3

Rekomendowane odpowiedzi

Lol... Widze ze sie znacie

 

5510

3300

9500

7650

7610

7600

7270

6630

6670

6600

6260

6230

3660

3650

 

Mozliwe ze ktorys pominalem. Jechałem z pamięci :D

dzięki bardzo, chciałem dla dzieciaka kupić odtwarzacz mp 3 pod choinkę tak za ok 230-250 myślałem że może trochedołoże i kupie mu komóre z mp3 ale ceny to z nóg zwalają, ewentualnie by mógł być simens sl45 tylko jestem uprzedzony do simensów ;-) no i nie wiem czy to jest dobry pomyśł?? jak myślicie czy lepiej kupić oddzielnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do sl45 ladujesz mp3 poprzez RS232 wiec strasznie dlugo to idzie

jedynym rozsadnym rozwiazaniem jest zewnetrzny czytnik kart

karty mmc tez do tanich nie naleza

 

mysle ze lepiej chyba byedzie jak kupisz zewnetrzny odtwarzacz CD-mp3 a jak bedzie za duzy to moze poszukaj czegos na plyty 8cm, te mieszcza sie w tylnej kieszeni od spodni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do sl45 ladujesz mp3 poprzez RS232 wiec strasznie dlugo to idzie

jedynym rozsadnym rozwiazaniem jest zewnetrzny czytnik kart

karty mmc tez do tanich nie naleza

 

mysle ze lepiej chyba byedzie jak kupisz zewnetrzny odtwarzacz CD-mp3 a jak bedzie za duzy to moze poszukaj czegos na plyty 8cm, te mieszcza sie w tylnej kieszeni od spodni

kupię "normalny" odtwarzacz mp3 ale myślałem o takim czymś http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33341260 podałem przykładowo bo znalazłem u siebie w mieście w sklepie za 230 PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to mendy, widzialem ten mp3 player w jednej z japońskich firm za 30 dolarow...

 

Nie wiem czy masz dostep do Selgrosa ale jezeli masz to kup mu cos w stylu tego

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=33610833

to jest jakis tam oem , nie zaden creative z wyswietlaczem itp. Jest 128 mb bodajze. Mozepelnic funkcje odtwarzacza mp3 oraz pen drive'a :) No i kosztuje ok 200 zl

 

Pozdrowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...