Skocz do zawartości
SzymonTER

Mój brat spalił swojego GeForce idle!!! <LOL>

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc stało się...tak jak przypuszczałem GF poszedł do krainy umarłych...nie daje znaków życia Very Happy

A pomyśleć że jeszcze wczoraj pocinał z nami w css a dzisiaj przy słuchaniu muzyki karta sie spaliła Shocked Shocked Shocked Laughing Laughing Laughing

 

No cóż tylko kondolencje dla Bartoszka, trzymajmy kciuki żeby mu uznali gwarancje Smile

 

Długo czekałem na to by móc to powiedzieć:

 

A nie mówiłem Laughing Laughing Laughing

Przeba było brać mojego 9100 Cool

 

Teraz pytanie...jakie mogą być przyczyny spalenia sie tego układu zaznaczonego na obrazku. I co zrobić by uznali gwarancje, poradxcie coś Smile

 

http://forum.pcmaniak.pl/download.php?id=3013

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA, sory, nie no zasilacz jest FSP 300W BT (fortron czyli nie najgorzej) płyta GA7VA, no nie wiem co jeszcze jest istotne, w tym przypadku, zpaliła się podczas słuchania muzyki przy uśpionym monitorze, a jeszcze wczoraj graliśmy z tweakowcami w css :)

Co do karty to miała zmodyfikowane chłodzenie (revoltec z listkami na pamięcuach) i duży cooler K7 na gpu owiewany arctic fan pro. W sumie dziwne ze poszła bez zadnego stresu...nic...po prostu sama z siebie się spaliła :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój radek 9800pro padł podobnie.Na domyslnych zegarach padł przez noc, jak komp sobie seti liczył, a Radek nie robił totalnie nic.Nie było żadnych oznak zjarania, odesłałem na gwarancje i zwrócili kasę bez problemu.Co tu dużo gadać - pech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym żeby przysłali mi jakiegoś ASUSa :P Tylko teraz jest pytanie... bo jeśłi przyśla mi nową karte to chce ją odrazu sprzedać. Nie chce znów mieć takiej sytuacji że karta się spali.. i na co ją zmienić żeby było podobnie wydajnościowo i cenowo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...