Skocz do zawartości
palski

Radeon + zly bios - da sie uratowac ?

Rekomendowane odpowiedzi

Przez pomylke wgralem do radeona 9800xl bios od radeona sapphire 9800 i karta nie wstała, co gorsze nie moge wgrać dobrego biosu, bo komp w ogóle nie chce się włączyć, po wciśnięciu przycisku power zapalają się diodki, ale nawet nie slychać systemowego glośniczka. Jeśli w ogóle wyjmę karte, to komp się włacza normalnie, czy jest jakaś szansa na odratowanie tej karty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale nie chodzi o to, żebym widział co robie, bo w ostateczności można nic nie widząc wystartować kompa z dyskietki i wklepać co trzeba na pamięc. Mój problem polega na tym, że komp z włożoną grafą (tą ze złym biosem) nie chce się w ogóle włączyć, wciskam "power" zapala się zielona i czerwona dioda i tak zostaje, nie ma żadnego dźwięku, nic się nie dzieje :(, a jak napisałem wyżej, jeśli uruchamiam kompa bez karty graficznej, włącza się bez problemu (oczywiście nic nie widać :D ). Dlatego zrozumiałem, że ZeroSuper chodzi o to, żeby włączyć kompa z kartą na PCI, a potem, nie wyłączając go włożyć tą na AGP, dobrze zrozumiałem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak podpinałem bo mi regularnie moj gf2mx wypadał z mojego drugiego kompa na p2 :D Nie wiem czemu ale mu tył wypadał całkiem hehe.

 

Przy okazji żeby nie zakładać nowego tematu. Czy dysk Sata można podpinać na włączonym kompie? Mam na myśli hot swap.

 

Ja to widze tak żeby podpinać kabel sata a potem przełącznikiem zasilanie do dysku SATA. Nie wiem czy tak sie da... bo wtedy co z wykrywaniem w biosie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...