Skocz do zawartości
lazarpl

radeon 9000 - potrzebny BIOS

Rekomendowane odpowiedzi

przeszukalem kilkaset (serio) stron i nie ma nigdzie BIOSU takiego ktory mialem.

 

moj brat bawil sie w podkrecanie karty i oczywiscie nie zapisal orginalnego BIOS`a.

 

Moj Radeon - to radeon 9000 128 Ram (samsung) -

|jakis nie firmowy bo nie ma na nim nic co moglo by wskazywac co to za firma - ma jedynie srebne aluminiowe "felgi" na procku graficznym z naklejka ATI|

w winxp wykrywany jest jako Radeon 9000

 

teraz mam sapphire 9000 atlans pro - i na tym sterowniki omegi dzialaja ale wyskakuja w grach krzaki

a catalysty najnowsze nie dzialaja wogole..

 

prosze o pomoc

 

PS. taki sam temat napisalem w dziale BIOS - mysle ze to tyczy jednego jak i drugiego

 

z gory thx za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie o to chodzi ze starego BIOSU nie mam ani nie moge powiedziec o nim niczego.

Jedyne co wiem to ze karta ma pamieci SAMSUNGA, radiatorek (nie wiatraczek tylko aluminiowa plytke) z napisem ATI, wiec raczej nie firmowy BIOS

 

Jesli mozecie to zamiescie swoje biosy od radeonow 9000 ( juz umiem na pamiec flashowac BIOS nawet jesli jest zly wgrany wiec bede metoda prob i bledow to robic.)

 

 

postaram sie jakies zdjecie tego radeona zamiescic ale watpie czy bedzie zdjecie dobrej jakosci

 

jakby cos to prosze pisac na GG: 3017994 lub ramziel@o2.pl

 

z gory dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...