Skocz do zawartości
Slyman

ciekawostka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

zauważyłem na forum, że jest problem z kartami graficznymi FX5200, a problem polega ten na tym czy te karty są 64 czy 128 bitowe. Otóż mój problem jest podobny. Mam kartę Xelo FX 5200 128 Mb, w programach Riva tuner i Everest pokazuje że karta jest 128 bitowa. Przeprowadziłem test w 3Dmark 2001 wynik testu to 5365 jak podkręciłem na 272/441 wynik był trochę lepszy 5865. Z tego wynika że to jest karta 64 bitowa według tego co czytałem na forum.

Natomiast test w 3Dmark 2003 wynik wyszedł 1550, wydaje się być całkiem niezłym wynikiem.

Pytanko: Co to może oznaczać? Czy karta jest 64 czy 128 bitowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziw się ze masz taki słaby wynik w marku 01 z tym zeleronem. W tym tescie duzo do gadania ma procesor i pamiec. w 03 prawie wogole, wiec tym drugim wynikiem bym sie sugerowal...MOim zdaniem masz 128bit, ale tak do konca sie nie znam na FX'ach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik masz w normie na tym procku.

Ja swojego czasu gdy byłem posiadaczem fx 5200 Ultimate :!: pammięci 100 mhz więcej od zwykłych fx5200, miałem wynik 8000 3dsmarków po wykręceniu 10500 więc nawet nieżle. Ogólnie byłem zadowolony z tej karty :) Radziłbym ci tego procka jak najszybciej wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...