Skocz do zawartości
Doopan

ATI Radeon 9550 XT GECUBE

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jaka jest bezpieczna granica podkrecania wersji 2.1 bez zadnych dodatkowych chłodzeń, na zasilaczu Megabjat 350V, Procku Athlon 1,2 i RAM;ach 512 plyta glwona FIC KT-400A PRO?

1329888[/snapback]

bezpicznej granicy nie ma najbezpieczniejsza granica to jest wtedy gdy wogole nie podkrecasz hehehehehehhehe :D :blink: :lol: :razz: :unsure: B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezpicznej granicy nie ma najbezpieczniejsza granica to jest wtedy gdy wogole nie podkrecasz hehehehehehhehe :D  :blink:  :lol:  :razz:  :unsure:  B)

1329969[/snapback]

a wcale nie :D

moj gecubek nawet na ustawieniach producenta sie wywalał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Juz mam biosik do karty po dlugich probach udalo mi sie z mojej karty zgrac bios

GeCube rev 2.1 standartowe to 400 na 500 i co dziwne jak chcialem podkrecic karte to rdzen 460 a pamiatki 255 i koniec jak pamiatki troche wiecej podkrecilem to arty byly . kolega mi podeslal biosik od tej karty tylko w standarcie miala 432 na 277 i taki biosik wgralem i mialem arty.

Iteraz moj biosik co go z karty wyciaglem co ma 400 na 500 i mu zmienilem odpowiednio 432 na 290 i tak zmieniony wgralem spowrotem do karty i zaskoczenie zadnych artow kom chodzi ok juz gralem w gierke jak i 3dmark 03 chodzi ok przedtem mialem 3000 teraz 3400

 

pozdrawiam

Edytowane przez wojtala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak: wczoraj zacząłem walkę z Vmodem na mojej rev 2.1 i nic!

Moja karta ma układzik 1571 a moda robię wg strony rojakpota dla 9600XT, może

to nie te nóżki a może to ołówek zły! :angry:

Ale dokładniej mówiąc to problem tkwi w tym że napięcie na rdzeniu mi nic nie skacze. Jego standardowa wartość to 1,31 Volt a jak napchałem grafitu między

nóżki 1 i 2(tak jak podane w rojakpocie) to nic to nie dało i dalej było 1,31volt.

Uzyłem ołówka HB, a jak dobrze pamiętam to na stronie było coś o 2HB(gdy zapytałem o taki ołówek w sklepie to mi powiedzieli że takich nie ma). :lol:

Ale ja to mam szczęście! :lol: Chyba spróbuje z rezystorem. Ale i tak proszę o jakieś wskazówki bo mi głowa już pęka! :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie ma olowkow 2hb :D :D jest hb czyli sredni i potem od 1 do 6 h czyli twarde i od 1 do 6 chyba tez B czyli miekkie :D :D ja tez czekam na moda bo ze swojego gecuba chce zrobic radeona 9600XT czyli conajmniej 500/600 a co wiecej na apmeiciach to lepiej. wiec czekam na mod rdzenia :D :D a ja nie wychodzi to lipa :-| :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem dzisiaj GeCube R9550 XT Extreme rev.2.1 z pamięciami podobno Samsunga 3,3ns (jak ściągnę radiator i okaże się, że 4ns to zabiję sprzedawcę :D ). Na razie zaistalowałem sterowniki z CD. Wszystko śmiga aż miło.

Pytanie mam takie. Jakie polecacie nowe stery do tego Radka? Czytałem gdzieś, że najnowsze Omega Drivers 2.6.05a są lipne, to prawda? Nie wiem czy instalować. Polecicie mi coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak: wczoraj zacząłem walkę z Vmodem na mojej rev 2.1 i nic!

Moja karta ma układzik 1571 a moda robię wg strony rojakpota dla 9600XT, może

to nie te nóżki a może to ołówek zły! :angry:

Ale dokładniej mówiąc to problem tkwi w tym że napięcie na rdzeniu mi nic nie skacze. Jego standardowa wartość to 1,31 Volt a jak napchałem grafitu między

nóżki 1 i 2(tak jak podane w rojakpocie) to nic to nie dało i dalej było 1,31volt.

Uzyłem ołówka HB, a jak dobrze pamiętam to na stronie było coś o 2HB(gdy zapytałem o taki ołówek w sklepie to mi powiedzieli że takich nie ma). :lol:

Ale ja to mam szczęście! :lol: Chyba spróbuje z rezystorem. Ale i tak proszę o jakieś wskazówki bo mi głowa już pęka! :mur:

1331607[/snapback]

bo to ma być ołówek b2-b4 dodam że mi zadziałało dopiero jak użyłem wspaniałego ołówka z IKEA :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacei sterowniki do GeCuba 9550XT Extreme rev. 2.1

Narazie nagrałem te z płytki ale słyszałem że lepiej nagrac jakies nowsze Ale jakie ?? Wczęsniej miałem NVidia na ATI nie znam sie wogóle prosze o pomoc

W NFS-U 2 jak ustawie te główne datale ( te co sie pokazuja pod ustawieniem rozdzielczości ) na na połowe to jest spoko A jak chce ustawić wyżej to gra staje sie czarna Jak juz jest na max to prawie nic nie widac prócz latarni Czy to jest wina sterowników czy czegoś innego Pozdrawiam

Edytowane przez Dyzio194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacei sterowniki do GeCuba 9550XT Extreme rev. 2.1

Narazie nagrałem te z płytki ale słyszałem że lepiej nagrac jakies nowsze Ale jakie ?? Wczęsniej miałem NVidia na ATI nie znam sie wogóle prosze o pomoc

W NFS-U 2 jak ustawie te główne datale ( te co sie pokazuja pod ustawieniem rozdzielczości ) na na połowe to jest spoko A jak chce ustawić wyżej to gra staje sie czarna Jak juz jest na max to prawie nic nie widac prócz latarni Czy to jest wina sterowników czy czegoś innego Pozdrawiam

1333081[/snapback]

http://www.tcmagazine.info/modules.php?mod...ion=show&id=197

wedlug mnie najlepsze sterowniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem na początek te Catalyst 5.2 I czasami pojawiały sie takie dziwne paski poziome (takie cieniutkie, ciemne) w windowsie Wykasowałem go i zainstalowałem te orginalne z płytki Czyli 4.3 i to samo Nie jest to jakos nagminne ale czasem sie pokażą Karty nie kręciłem Odpaliłem NFS-U 2 i chodzi na max detalach Czasem sie przytnie ale to chyba z tego ze mam mało ramu Tak sądze ? Jakie inne stery zainstalowac żeby nie było tych pasków Pozdrawiam

Edytowane przez Dyzio194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam takie pytanie w tej chwili mam karte GeCube 9550XT rev 2.1 400 na 500 po przerobieniu mam 432 na 560 i teraz jak wlanczam kompa to nieraz sa krzaki jak juz wejdzie winda jest ok moge grac jak i 3dmark03 zadnych artow co moge zrobic

aby pozbyc sie artow czy jest jakis sposob?

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem na początek te Catalyst 5.2 I czasami pojawiały sie takie dziwne paski poziome (takie cieniutkie, ciemne) w windowsie Wykasowałem go i zainstalowałem te orginalne z płytki Czyli 4.3 i to samo Nie jest to jakos nagminne ale czasem sie pokażą Karty nie kręciłem Odpaliłem NFS-U 2 i chodzi na max detalach Czasem sie przytnie ale to chyba z tego ze mam mało ramu Tak sądze ? Jakie inne stery zainstalowac żeby nie było tych pasków Pozdrawiam

1334418[/snapback]

zainstaluj sobie moze nowe omegi 2.5.97a moze one pomoga u mnie spoko chodza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Spunch

u mnie nfsu 2 tez sie czasami zatnie ( nawet czesto) musze zjechac z ustawieniami nawet tak samo jest z cs s, mam stery z plytki. juz nawet myslalem zeby wymienic NT albo i nawet karte oddac, no bo nawet na standardach w grach sie zacina ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie instalowałem innych sterów Cały czas jade sobie na 5.2 Mam teraz 512 Ram i NFS-U 2 chodzi mi na max detalach beż zająknięcia A karty nie kręciłem Wiec chyba nie jest tak źle Jak sobie dokupie drugą kosć pamieci to wtedy bedzie jeszcze lepiej

Edytowane przez Dyzio194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co proponujecie z tych kart, sa w podobnych cenach i maja podobne osiagi ale ktoras jest lepsza... co proponujecie ???

 

GeForce 6200 Leadtek A6200 TD 128MB (128-bit) TV/DVI + HDTV BOX (AGPx8)

http://sklep.benchmark.pl/pelny_16491.html

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...abyte_6200.html

http://sklep.benchmark.pl/pelny_15281.html

 

Radeon 9550 Gigabyte GV-R955128D 128 MB DDR DVI + TV (128-bit) BOX

http://sklep.benchmark.pl/pelny_12467.html

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...Radeon9550.html

 

 

Radeon 9550 XT Abit Xturbo Guru 128MB + DVI / tv-out 128-bit

http://sklep.benchmark.pl/pelny_15903.html

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...550_XTurbo.html

 

Radeon 9550 XT Gigacube Extreme rev 2.1 128MB + DVI / tv-out 128-bit

http://sklep.benchmark.pl/pelny_15015.html

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...50_Extreme.html

 

 

 

kylo_15 Serdecznie Pozdrawiam

Edytowane przez kylo_16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rev 2.1 432/553 MHz i zastanawiam się do ilu mogę dojechać z napięciem dla rdzenia (pencil mod). Korzystam z rojakpota i dla 9600XT było wspomniane aby nie przekroczyć 1,7 - 1,8 Volt. Na standardzie mam 1,31 volt. Maży mi się 500 MHz ale nie jestem pewien czy moja karta ma RV360. Bardzo proszę o wskazówki. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisaj postanowilem wycisnac max na swoim rev2.1 na podstawowym chlodzeniu... opostawilem kompa na parapecie z otwatym oknem (-1) i podkrecalem... poszlo do 486/351(702)... jestem wniebowziety ze rev 2.1 moze tyle na podstawowym chlodzeniu... musze zmienic sygnaturke bo 3dmarka przeszlo...

 

ale cos mi sie jeszcze nie podoba... czy ten wynik tutaj ( 13375 w 3dmarku 2001se) jest dobry... bo w porownaniu z innymi tutaj jest dosc słaby.... co jest nie tak jeszcze?

Edytowane przez ppp19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...