Skocz do zawartości
Doopan

ATI Radeon 9550 XT GECUBE

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Radzia 9550XT ver. 2.1 jak pisałem wcześniej monitor mi sie wyłacza podczas grania w GRY 3D (FAR CRY itp) ale czasami sie gra zawiesza i monitr wyłacza a czasami słych w głośnikach normalnie gre a monitr sie wyłacza myślałem ze to konflikt zera ale raczaj nie. Karta nie była podkrecana !! I działa na standardowym chłodzeniua Zasilacz mam megabajta 350W MGB-350S ATX nie mam pojęcia od czego to moze zależec moze ktoś z was miał taki problem i w jaki sposób sobie z nim poradził ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm. WIem że powiecie, że każda karta kręci się inaczej, ale...

 

1.) Sam nie wiem, czy znalazłem artefakty, czy mnie oczy bolą ( :D )

2.) Było to przy taktowaniach 440 dla GPU i 600 dla mem.

 

 

Mam gecube 9550xt rev 2.1... standardowo byly taktowania 400 i 500....

 

 

Proszę, napiszcie ile średnio można osiągnąć, bez zmiany chłodzenia (bezpiecznie) na tej karcie. Przy taktowanich jak wyżej karta jest średnio gorąca... (od góry jak dotykam)

 

 

z góry dziekuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Radzia 9550XT ver. 2.1 jak pisałem wcześniej monitor mi sie wyłacza podczas grania w GRY 3D (FAR CRY itp) ale czasami sie gra zawiesza i monitr wyłacza a czasami słych w głośnikach normalnie gre a monitr sie wyłacza myślałem ze to konflikt zera ale raczaj nie. Karta nie była podkrecana !! I działa na standardowym chłodzeniua Zasilacz mam megabajta 350W MGB-350S ATX nie mam pojęcia od czego to moze zależec moze ktoś z was miał taki problem i w jaki sposób sobie z nim poradził ??

Może karta się nagrzewa i włącza się vpu recover.Ewentualnie coś ze sterami. Edytowane przez 1okonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam kartę Gecube Radeon 9550 extreme, ktora podkrecilem z 400/500 na 464/544, wszsytko chodziło bez najmniejszych problemów przez prawie rok, kiedy to przed wczoraj zaczeły mi wyskakiwać błędy:

Dołączona grafika

Pomyślałem sobie, że to może przez podkręcania, więc ustawiłem domyślne zegary, ale nadal to samo.

Skoro to nie pomogło, to zmieniłem sterowniki(z omega 28910 na omega 38330) tez nic, no to zmienilem na podstawowe stery jakie dostalem z kompem, problem nie znikl. Rozebralem kompa, wyjalem i wlozylem karte graficzna, przeczyscilem, tez nie pomoglo. Jakies pomysly co powinienem dalej z tym zrobic?

 

P.S. niestety gwarancji już nie mam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

BARDZO potrzebuję BIOS-u do GeCube Radeon 9550 EXTREME Rev2.1 (128MB 128bit) z pamięciami Samsung 3.3 - szukałem już wszędzie chyba, i nie mogę znaleźć niczego, co by odpowiadało w 100% mojemu modelowi.... :mur: Chodzi po prostu o te pamięci, nie za często one występują, tym bardziej, że jest to Extreme.

 

Jeśli ktoś ma taką kartę, to proszę mi podesłać BIOS-a....Albo chociaż pomóc mi go szukac...

 

Porszę o pomoc!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...