Skocz do zawartości
fungus

znaczek/rysa na cpu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem zaczął mi się PC samoistnie restartować (chociaż początkowo chodził bez problemów), ale z czasem wszystko się sypneło, tzn. nie pokazuje mi się pierwszy ekran "dosowy", podający min prędkość CPU i zinstalowane napędy. Nawet czyszczenie CMOS nic nie pomaga. I nic nie mogę zrobić. Zmieniałem pamięć, grafikę, ram, zasilacz i nic. Zdjąłem chłodzenie (Pentagram Freezone 80Cu) z procka Athlon XP 2500+ Barton, i po przeczyszczeniu procka zaobserwowałem na rdzeniu taki malutki kwadracik wypełniony resztką pasty (którego nie idzie zczyścić, przypominający hologram na naklejce z pikseli). Komputer sam składałem. Zastosowałem pastę OCZ Ultra 5+. Pytanie czy rozjeba*** CPU? W instrukcji od pentagrama było/jest napisane aby dobrze dokręcić śruby (do samego końca). Drugie pytanie czy uznają mi reklamację? Pomocy!!!

 

Procka zaniosę do kumpla i sprawdzę czy u niego działa, ale ta rysa poważnie mnie zaniepokoiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XP 2500+ Barton, i po przeczyszczeniu procka zaobserwowałem na rdzeniu taki malutki kwadracik wypełniony resztką pasty (którego nie idzie zczyścić, przypominający hologram na naklejce z pikseli).

Za mocno tego nie czyść, bo to jest znaczek który mają wszystkie bartony i inne athlony chyba też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...