Skocz do zawartości
bluee

Duren 900@ ???

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Hmm ostatnimi dniami znowu cos mnie uderzylo gdy zasiadalem do mojego kompa - BRAK MOCY ... :evil: wrr no wlasnie wiec kieruje sie z prosba o pomoc przy pokrecaniu... :)

Mam duronika 900 na plycie shuttle ak12 (wiem ze slaba plytka ale jak kupowalem kompa to kasiorki nie stykalo na nic wiecej)

Podkrecic chcialbym go jak najmocniej ale wszystkie zmiany musza byc odwracalne (np. jesli chodzi o zwiekszenie napiecia to tylko zamalowywanie olowkiem)

I jeszcze jedno - ogolnie wiem z czym sie co je... ale chcac przejsc do rzeczy wolalem was spytac. Aha i prosic aby opisy byly w miare jasne i przejrzyste :)

Wielkie thx z góry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polaczyc mostki L7 oki ... i do jakiego napiecia dojde ??

bo z tego co gdzies tam wyczytalem wynikalo ze jak zamaluje cosik olowkiem to napiecie skoczy do gory (na jakies z gory okreslone napiecie) - co mi to da tak na prawde (procz zwiekszenia temp w pokoju) i jak to dokladnie zrobic (tzn odnosnik do jakiejs stronki :) ) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronki to niepamietam ale jak zamaluje mostki to bedziesz miec 1.85V.

Jak chcesz to moge ci napisac albo przeslac jak trzeba polaczyc mostki aby uzyskac odpowiednie napiecia.

Po zamalowaniu tych mostkow to powinno wygladac tak: |||||.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak moglbym prosic o przeslanie tej instrukcji laczenia mostkow to bylbym wdzieczyny :) moj dresik to: bluee@skrzynka.pl :) tylko gdy procek dostanie takie napiecie to duzy przyrost mocy zostanie przeze mnie zauwazony ?? hmm ... chyba musze sie w koncu za czytanie zabrac bo tutaj zadaje i zadaje lamerskie pytania, na ktore odp znajde wszedzie prawie ... ale co do tego laczenia mostkow Feluke to bym poprosil o mailika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw podnoś magistrale na maxa (na tej płycie kończy się na 110 lub 112). Zyskasz 100 mhz. Na tyle da rade bez zmiany napięcia. Po co ci zmieniać napięcie jak mnożnika i tak nie zmienisz i mocniej nie podkręcisz. Na tej płycie max to 100mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak moglbym prosic o przeslanie tej instrukcji laczenia mostkow to bylbym wdzieczyny :) moj dresik to: bluee@skrzynka.pl :) tylko gdy procek dostanie takie napiecie to duzy przyrost mocy zostanie przeze mnie zauwazony ?? hmm ... chyba musze sie w koncu za czytanie zabrac bo tutaj zadaje i zadaje lamerskie pytania, na ktore odp znajde wszedzie prawie ... ale co do tego laczenia mostkow Feluke to bym poprosil o mailika :)

Jezeli masz numer 1/2001 Entera to tam jest napisane dokladnie co masz zrobic a jezeli nie masz to wejdz tutajhttp://www.enter.pl/ent2001/01/klub_duron.asp na samym dole masz obrazek polaczen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...