Skocz do zawartości
gate26

i chu... wie co robić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak się właśnie zastanawiam czy zainwestować w kompa lux za 3-4 kawałki z full wypas i po roku mieć z tego 25% wartości ale możliwość rozbudowy, czy też kupić coś za 600- max 800zł (durak, GF MX400 sdram) nuffka - pograć pobawić się i za rok kupić noffsze za kolejne 600 - 800 zyga?? Mam możliwości przecen bo pracuję w sieci DUŻYCH marketów i moge sobie sprezentować Super promocyjne ceny ale na :ECSy + duraki(celki - btw co lepiej się kręci?) czyli low end. ????? cóż tu zrobić. I nie mówcie żebym skorzystał z opcji SZUKAJ. THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie dobry monitor i takiego średniego kompa

Antka XP 1.9+

256DDR

Shutle AK312

SBlive

Baracude 4 60

Obudowe Chiefteca

jakieś WC gotowe (skoro na tym forum)

Radeona 9000 Pro

+ reszta wyniesie cie koło 4000 a za rok wymienisz grafe albo co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompa to ja już mam i to nie pierwszego- do pracy codziennej mi się nadaje ale z kolei do pogrywania niekoniecznie AMD k6 500@550 + Voodooo 3000 nie znosi nowych gier. Stąd me pytanie o kompa - monitor mam... i zamierzam dopiero coś zmienić na LCD za czas jakiś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xan nabiłeś 824 Posta - fajnie nie??? jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to pograj se w coś.....albo spać sio..papa

Ale z ciebie LOL , juz mnie palce bola od pisanie tego samego ,a ty nie <span style="color:red;">[ciach!]</span>l ze opcja szukaj , bo masz taki problem jak wszyscy poczytaj sobie i sam dojdziesz .

Pracujesz w duzym sklepie to chyba wiesz jaki oni shit tam sprzedaja .

Tyle ze jak widze tobie nie wazne co da bo i tak o tym pojecia nie masz( anie nie masz ochoty poszukac na forum troche o sprzecie ) , wiec polecam Celerona 1,7 , GF4Mx , no i zajebistego ECsa ( jak wpiszesz te hasla w wyszukiwarce na forum bedziesz wiedzial czy sobie pograsz na takim zestawie ) .

A od ilosci moich postow sie odjeb tylko sobie czesc z nich przeczytaj palko .

 

BTW ja o rowerze napisalem specjalnie , bo przewaznie na tych z hipermarketow daleko nie zajedziesz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..., czy też kupić coś za 600- max 800zł (durak, GF MX400 sdram) nuffka - pograć pobawić się i za rok kupić noffsze ...

zalezy na ile istotne dla Ciebie jest granie - jezeli bardzo to ten tanszy sprzet moze juz niedlugo byc bardziej utrapieniem niz przyjemnoscia - jezeli natomiast grasz okazjonalnie to IMHO nie ma sensu pakowac duzo kasy w wydajny komp :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompa to ja już mam i to nie pierwszego- do pracy codziennej mi się nadaje ale z kolei do pogrywania niekoniecznie AMD k6 500@550 + Voodooo 3000 nie znosi nowych gier. Stąd me pytanie o kompa - monitor mam... i zamierzam dopiero coś zmienić na LCD za czas jakiś...

Ta kup sobie LCD dobry wybor do gier i napewno najmniej na nim stracisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xan - mam prośbę nie czytaj już tego... Odpuść sobie i znajdź coś Lepszegooo. Papa spać!

I kto tu posty nabija piszac <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly , idz sam spac buraku . A twoje pytanie jest tak guupie razem z tematem ze nic madrego sie nie chce pisac , wiec zapewne nawet jak napisze tobie jaki zestaw to i tak go nie kupisz .

 

BTW kumpel kupil kompa w Auchan czy innym gownie to tej pory pluje sobie w twarz , bo ani pograc nie moze ani serwisu porzadnego nie ma ( kupil zestaw dla garcza palka ,ale mialem ubaw jak to zobaczylem ) .

 

 

No i pozdrawiam Libero !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje posty - sam widzisz .... nie nabijam - czasami zapytam moje prawo. Nie pytam o sprzęt made in Auchan Do GIER tylko o sens zakupu sprzętu na duraku z tanią grafą do pogrania na góra rok... Chyba wyraźnie zaznaczyłem . Nie wyzywaj mnie od różnych - co ci to da???? Zdenerwowany?? Skończ wreszcie pisać TU Proszę Cię. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje posty - sam widzisz .... nie nabijam - czasami zapytam moje prawo. Nie pytam o sprzęt made in Auchan  Do GIER tylko o sens zakupu sprzętu na duraku z tanią grafą do pogrania na góra rok... Chyba wyraźnie zaznaczyłem . Nie wyzywaj mnie od różnych - co ci to da???? Zdenerwowany?? Skończ wreszcie pisać TU Proszę Cię. pozdrawiam

No widzisz teraz sprecyzowales chociaz porzadne pytanie wiec odpowiem oplace sie kupic .

Antka XP 1.6+ Bo tanio i jest mozliwosc rozbudowy

256DDR bo sa duzo szybsze od Sdram

Shutle AK312 bo to jedna z lepszych tanszych plyta , ale polecam zainswestowac w jakas troche drozsza plyte na KT333 i za jakis czas wrzucic do niej Bartona 3000+

Jezeli chodzi o grafe to cos z GF3 albo Radka 9000 kupisz pewnie za jakies 450 zl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

  Tak się właśnie zastanawiam czy zainwestować w kompa lux za 3-4 kawałki z full wypas i po roku mieć z tego 25% wartości ale możliwość rozbudowy, czy też kupić coś za 600- max 800zł (durak, GF MX400 sdram) nuffka - pograć pobawić się i za rok kupić noffsze za kolejne 600 - 800 zyga?? Mam możliwości przecen bo pracuję w sieci DUŻYCH marketów i moge sobie sprezentować Super promocyjne ceny ale na :ECSy + duraki(celki - btw co lepiej się kręci?) czyli low end. ????? cóż tu zrobić. I nie mówcie żebym skorzystał z opcji SZUKAJ. THX

Powiedz tylko czy to ma być maszyna do grania, czy może do innch rzeczy. Do grania to na dzień dzisiejszy przyjemność zapewni : XP1x00, 256DDR, GF3/Radeon8500, monitor 17 lub więcej. Ceny tak poleciały w dół, że różnica pomiędzy Duronem1200, a Athlonem XP 1700 jest minimalna, a wydajności olbrzymia, to samo ma miejsce w przypadku GF3 i 400MX/Titanum. To co pewne - kup bardzo dobry monitor, a reszta i tak się zestarzeje i straci na wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antek +ddry + ati nikoniecznie posiadam - hurt widzi to inaczej gut procek(1800xp) + słaba płyta + gf 200/400mx i KONIECZNIe sdram. Thx za zmianę tonu.

To co widzi hurt jest kompletnie bez sensu. Dobry proc + słaba grafa(MX200) na niewiele się zda, procesor będzie niewykorzystany nawet w 50% Brrrrrrrr :evil: głupota. Najlepiej równoważyć sprzęt tzn. dobry proc(XP1600+ - XP1800+) plus dobra grafa (przynajmniej MX440 lub lepiej R9000) lub dla zmniejszena kosztów słabszy proc (D1200) i słabsza grafa (MX400[koniecznie 128bit :!: ] ew. MX420) zawsze na jakiś czas bedzie nawet do grania (w niższych rozdziałkach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co od razu kupowac za 4000zl przeciez za jakis czas to i tak bedzie szmelc nielepiej kupic za 2500 moim zdanim jak sie dobrze poszuka to sie i tak niezly komp za to dostanie i za rok kupic za ta sama kwote i napewno na tym sie lepiej wyjdzie niz od razu kupowac za 4000zl :)

 

mozna pojechac na gielde komputerowa i tam nawet jak sie dobrze poszuka to bez vatu sprzedaja :) wiec te 2500zl to i tak duoz sumka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale 1gh celek + 30 Gb samsung + GF400Mx + Chaintech(nie znam modelu płyty) Cdrom X52 + Win Me za700 -800 zł to chyba się kalkuluje z gwarancją na 24 mies?? I o to mi chodzi żeby Pcta zmieniać sobie raz na rok wykładając taką kasę niż jednorazowo 2.5 - 3 tys?? I tu potrzebna mi konkretna pomoc czyli mocny argument!...co lepiej Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celek pewnie Coppermine Cd LG 52X ( bez urazy dla szczesliwych użytkowników) a ten Chaintech to pewnie nic w niego nie włożysz szybszego ale za 700 to sie nawet opłaca jeśli to jest kompletny komp bez monitora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co od razu kupowac za 4000zl przeciez za jakis czas to i tak bedzie szmelc nielepiej kupic za 2500 moim zdanim jak sie dobrze poszuka to sie i tak niezly komp za to dostanie i za rok kupic za ta sama kwote i napewno na tym sie lepiej wyjdzie niz od razu kupowac za 4000zl :)

 

mozna pojechac na gielde komputerowa i tam nawet jak sie dobrze poszuka to bez vatu sprzedaja :) wiec te 2500zl to i tak duoz sumka :)

Gdzieś ty widział tych co bez VATu sprzedają? Nie żebym szukał bardzo dokładnie (byłem kilka razy na giełdzie na dworcu w Katowicach) ale ceny nowego sprzętu mają tam zazwyczaj tylko ciut niższe niż w sklepach. Jak ktoś może odpisać sobie od podatku zakup sprzętu to mu się to nie opłaca, bo faktury nie dostanie. Podaj może dokładniejsze namiary to chętnie skorzystam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co od razu kupowac za 4000zl przeciez za jakis czas to i tak bedzie szmelc nielepiej kupic za 2500 moim zdanim jak sie dobrze poszuka to sie i tak niezly komp za to dostanie i za rok kupic za ta sama kwote i napewno na tym sie lepiej wyjdzie niz od razu kupowac za 4000zl :)

 

mozna pojechac na gielde komputerowa i tam nawet jak sie dobrze poszuka to bez vatu sprzedaja :) wiec te 2500zl to i tak duoz sumka :)

Gdzieś ty widział tych co bez VATu sprzedają? Nie żebym szukał bardzo dokładnie (byłem kilka razy na giełdzie na dworcu w Katowicach) ale ceny nowego sprzętu mają tam zazwyczaj tylko ciut niższe niż w sklepach. Jak ktoś może odpisać sobie od podatku zakup sprzętu to mu się to nie opłaca, bo faktury nie dostanie. Podaj może dokładniejsze namiary to chętnie skorzystam :)

a myslisz ze na lewo to oni nie sprzedaja jak kiedys bedziesz to sie popytaj, ja juz troche tam nie bylem ale kiedys bylem z kumplem i jupil tam ge forca bez vatu ale to troche czasu minelo nie wiem jak dalej tam jest ale sluchy mnie dochodza ze jeszcze mozna dostac bez vatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...