Skocz do zawartości
powermixer

Problem z Net24 z wysyłaniem danych.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z usługa Net24 z wysyłaniem danych do sieci. Net 24 jest to usługa ADSL w Netii odpowiednik Neo w TP. Otóż posiadam modem Thomson SpeedTouch 330 (srebrny taki). Problem polega na tym że nie mogę wysyłac danych w wielu przypadkach:

1. Wpgóle nie moge wysyłać e-maili

2. Nie mogę wysyłać żadnych plików przez GG natomiast rozmawiać moge

3. Z tego forum moge korzystać (chyba bez ograniczeń)

4. Z forum elektroda.pl mogę w dość dziwny sprosób korzystać: nie mogę pisać własnych postów poza działem Szukam schematu/instrukcji/artykułu. Mogę natomiast odpowiadać na posty ale nie dłużej niż 1 linijkę tekstu (w dziale szukam.... bez ograniczeń). Pw także nie chodzi.

Podczas próby wysłania maila czy postu trzeba długo czekać (w tym czasie nic sie nie dzieje) a potem Nie można wyświetlić strony. Czego to jest wina? Ja podejrzewam modem lub przeglądarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To albo masz robaczka, ktory ciagle wysyla male pakieciki danych skutecznie ci bloiokujac lacze...., alebo panowe w netki cos poknocili:P chociaz ja mam neo i tez bluznie... jak mam ten p.... modem usb zainstalowac na linuxie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee tam. Wszystko masz w porządku. Wejdź na strone pomoc.x.pl i kliknij pierwszy link 'nie mogę wysyłać poczty oraz.....' stamtąd ściągnij program TCPOptimizer i wybierz na dole okna programu Optimal Setting i kliknij apply changes. Potem reboot i będzie śmigać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...