Skocz do zawartości
SpiderMAN

Odblokowanie Bartona wyprodukowanego po 39 tyg. 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Takie odblokowanie to wiesz... zworki wtykasz i wytykasz.

Jak chcesz inny mnożnik to musisz przekładać. Gdyby to odblokowywało mnożnik z możliwością płynnej zmiany w biosie to co innego.

Żadna ściema, kiedyś już o tym czytałem.

To jest takie unlock nie unlock. Poprostu ustawia się nowy mnożnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy rydz niż nic :wink: No możesz jeszcze ciąć proca i łączyć mostki na nim, efekt ten sam. :lol:

 

EDIT: pocyganoiłem troche, tnąc mostki na procu uzyskasz leprzy rezultat, bo możesz ustawić dowolny mnożnik (no w jakimś tam przedziale-nie pamiętam dokładnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem to nie da sie zminic mnoznika za pomoca drutow w procku ktory ma go zablokowanego na stale czyli proc po 39 tygodniu , sztuczka z drutem dziala jak sie ma proca odblokowanego ale nie ma mozliwosci zmiany monoznika w biosie bo np nasza mobo jest uboga w ten bajer , to pcha sie druty i ustawia sie mnoznik taki jaki sie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie odblokowanie to wiesz... zworki wtykasz i wytykasz.

Jak chcesz inny mnożnik to musisz przekładać. Gdyby to odblokowywało mnożnik z możliwością płynnej zmiany w biosie to co innego.

Żadna ściema, kiedyś już o tym czytałem.

To jest takie unlock nie unlock. Poprostu ustawia się nowy mnożnik

Czytaj opis ze zrozumieniem :P

To jest pin mod odblokowujacy mnozniki!!!

 

z tego co ja wiem to nie da sie zminic mnoznika za pomoca drutow w procku ktory ma go zablokowanego na stale czyli proc po 39 tygodniu , sztuczka z drutem dziala jak sie ma proca odblokowanego ale nie ma mozliwosci zmiany monoznika w biosie bo np nasza mobo jest uboga w ten bajer , to pcha sie druty i ustawia sie mnoznik taki jaki sie chce

hmmm... Bredzisz i nie czytasz opisu. Sprawdze to i Wam powiem czy to cos daje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytaj opis ze zrozumieniem :P

To jest pin mod odblokowujacy mnozniki!!!

No pisałem przecież że nie zauważyłem tego zakichanego półprzeźroczystego druta!

Też nie chce mi się wierzyć w skuteczność, myśle że "jeden drut wiosny nie czyni" no może 4 ale nie jeden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by działało to :D cudo :D Ja niestety jak zawsze w ważnej chwili mam zrąbanego Abita... i nie moge sprawdzić... mnożnik do 12.5x to było by to :D

PS. Spider-> niepotrzebnie tak to zdjęcie obciąłeś... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekam na wyniki, chociaż przedmówca już sprowadził mnie na ziemie

ale pięknie by było mnożnik w dół ,fsb w góre

Ja bym chciał jedno i drugie, mobo nie wytrzymuje, a Bartonowi ciągle mało;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej w socket :]

Zobaczymy, jak do tej pory coś nie dało się odblokować, więc jak nie wyjdzie to się nie załamiemy ;) (może... ;] )

 

PS. Eddy co to za proc? Widze, że mój 220x11 @ 1.6V się do niego nie umywa :D Szkoda, że się tak marnuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekajmy jeszcze co u spidermana... ale szczerze watpie ! zreszta mysle ze 50-100zł wiecej za mobila to do przezycia :D

 

ale ty masz plyte na innym chipsecie ;] na nForce2 ten mod nie dziala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...