Skocz do zawartości
-mess-

Vga Silencer rev3 + R9500

Rekomendowane odpowiedzi

nie no przed chwilą rozmontowałem całą grfe i podpiełem wtyczke odwrotnie ( a co mówiłeś ze na grafie jest 3 pinowe gniazdo jak jest 2 mam radeona 9500 szafirka i 3 pin jest nie potrzebny bo to od obrotów a grafa tego nie miezy co nie wiec niema 3 pinów na grafie ale mniejsza z tym) po odwrotnym wpieciu wentylator nawet nie dgrnoł wiec stwierdzam ze tak musi być podpiety bo inaczej nie chodzi ale dziwi mnie te zaciąganie powietrza z zewnącz do srodka budy niewiem co to ma być chyba ze to moje złudzenie ale wyraznie jak dam reke przy tym niebieskim wentylatorku to czuje ze powietrze pcha mi na reke inaczej niz na procesorze ?? wiec sprawdz dokłądnie czy twoj robi to samo bo zadaje mi się ze TAK (jak ktoś ma jeszcze mozliwość to niech sprawdzi czy ten wentylator pcha czy zasysa prosze nie sugerowac sie tym co jest na pudełku bo jak dla mnie to on nie wypycha tego powietrza)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam radeona shapphire 9600 XT i jestem zainteresowanz kupnem VGA Silencer, Rev.3, w tzm momencie kosytuje nie cale 50 zl. i teraz mam pytanko czy potrzebne jest chlodzenie pamieci na karcie skoro jej nie podkrecam, czy bedzie pasowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...