Skocz do zawartości
Danb6

problem z ABITem NF7-s ver.2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam poważny problem i bardzo prosze o rade. Otoz problem polega na tym,ze w mojej plycie ABIT NF7-S ver. 2 nie dziala mysz i klawiatura (Ps/2), bylem z plyta juz 3 razy w sklepie, flashowali bios i u nich dzialalo. Jak zalozylem procek (barton 2,6) i reszte gratów to klawiatura oraz mysz przestaly działac:( zmuszony bylem kupic klawiature na USB bo innego wyjscia nie było. Zwracam sie do Was z prosba, moze ktos wie co jest grane z ta moja plyta (jesli to jest uszkodzenie nie do usuniecia to chcialbym plyte oddac do serwisu ABIta). Z gory dziekuje za pomoc.Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzieki Panowie za pomoc. Chcialbym dodac,ze klawiatura oraz mysz (podlaczone na ps/2) zaczynaja dzialac gdy wyciagne kabel z zasilacza a nastepnie znowu go podlacze.A gdy zrobie restart ponownie przestaja funkcjonowac -pomaga tylko powyzej opisana czynnosc... Tak wiec mam pytanie do POWER BY AMD na temat zasilacza -jaki zasilacz bylby odpowiedni? i czy te objawy zdecydowanie wskazuja na wine zasilacza? (zapomnialem napisac ze mam Codegen 300 W). Myslale o Chieftec HPC-360-302-DF 360W. Z gory dziekuje za pomoc . Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem PBA, lecz odpowiem - nie wiem jaką masz reszte konfigu, ale skoro ten Codegen ci to ciągnął to ten Chieftec poradzi sobie spokojnie. Jak masz kase to kupuj, jest to zasilacz bardzo dobry, wielu ludzi go sobie chwali (mozesz poczytac o nim na forum, bo jest tego sporo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...