Skocz do zawartości
rbg

LG 17" T710PH - zla geometria

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z geometria obrazu na moim monitorze. zalaczam 3 zrzuty ekranu na ktorych mniejwiecej powinno byc widoczne oco chodzi(nie klikalne bo niewiem co na ten temat reg) wskrocie gorna i dolna krawedz po srodku jest wezsza niz na zewnatrz co owocuje poprostu piekna jakoscia obrazu i takim jakby wygieciem, na srodku obraz jest wporzadku. niestety nie udalo mi sie tego wyregulowac w osd poniewaz nie ma tam takiej opcji(choc boki mozna wyginac). przez osatnie pare llatek siedzialem na panelu(niestety padniete podswietlenie matrycy zmusilo mnie do zmiany monitora) i nieznam sie totalnie na CRT ich parametrach itd.widywalem takie zmiany ale uwazalem je za zuzycie monita albo poprostu za wade a tu wychodzi ze takie badziewie sprzedaja w sklepach. dlamnie obraz powinien byc prosty i ladny:D bez rzadnych znieksztalcen.

 

****

monitorek jest nowy.wymienilem na inny egzemplarz ale niestety obraz jest taki sam. mam pytanie do osob posiadajacych ten typ monitora lub podobny problem czy da sie to jakos wyregulowac, poprawic.moze ktos ma ten monitorek i u niego jest tiptop? bo poprostu wymieklem bo obraz jak jest poprostu tragiczny.

 

dzieki za ewentualna pomoc.

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ztymi fotkami rzeczywiscie dalem ciala:oops: :P co do naprawienia podswietlania to wiem ze sie da naprawic jak wszystko tylko czy warto na 5-cio letnim monitorze? Mi w serwisie powiedzieli 1000zl, niemam tyle kasy pozatym nowki sztuki juz tyle kosztuja.

 

Niestety nie jest to wina karty graficznej ani sterownikow bo sprawdzalem w sklepie 2 takie monitory i w obu byl podobny efekt. (szkoda ze nie przy kupnie tylko potym jak zawiozlem go do domu i zauwazylem ze cos nie pasi ) Na moje nieszczescie sprzedawca uwaza ze jest wszystko w porzadku a ja mam przewidzenia:D . Ja to poprostu skladam na fakt ze po sprzedaniu mi monitora maja mnie w [gluteus maximus]:( Albo mam jakas paranoje i nie jestem przyzwyczajony do zwyklego CRT chociaz dzisiaj bylej i ogladalem syncmastery samsunga i tam obraz byl dla mnie w porzadku wiec to chyba nie przewidzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś gwarancję na druku LG?

tak.

Oo 150-300zl hmm tyle bylbym wstanie zaplacic. Nie bylem w serwisie firmowym bo moj panel to noname pytalem sie w zwyklym serwisie. Skoro mowisz ze za takie pieniadze mozna naprawic to poszukam.

Moj jak i 2 ktory sprawdzalem maja wyrazne poziome wygiecie obrazu z gory i z dolu, Ty mowisz ze sa wporzadku musialem miec niezlego pecha:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...