Skocz do zawartości
Raptor

Det 40.52

Rekomendowane odpowiedzi

Dla w9x/me są w porządku. Jedynie wyskakują mi błedy w zakładce.

Generalnie dają przyrost mocy. W 3dmarku tylko 70 pkt, mogłoby być więcej (to chyba przez mój proc.). Gl Excess z 52xx zmiana na 54xx pkt.

Co ciekawe wyniki w codecreatures u mnie teraz to 20-21fps.

W grach (gta3, mafia) różnic nie zanotowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA się pzresiadłem z 29.41 i przyrost w 3D Mark 2001 mam ok 1000, GTA też teraz zdecydowanie lepiej chodzi. Ale co z tego skoro obraz wygląda TRAGICZNIE. Wszystko jakoś tak zamazane i wogóle jakiś taki syf.

Oj Nivida leci w kulki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA się pzresiadłem z 29.41 i przyrost w 3D Mark 2001 mam ok 1000, GTA też teraz zdecydowanie lepiej chodzi. Ale co z tego skoro obraz wygląda TRAGICZNIE. Wszystko jakoś tak zamazane i wogóle jakiś taki syf.

Oj Nivida leci w kulki.

Naucz sie ustawiac w NView kolory i rozne inne parametry a potem gadaj :twisted: . U mnie po instalacji tez bylo jakos tak mdlo a po wyregulowaniu jest miod zyletka :) I przyrost w 3D Mark'u o jakies 260 pkt. Najnowsze notowania w stopce :) Czekam na wersje z WHQL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 30.82 mialem w 3dmarku 10920 punktow a na 40.52 12090. Co ciekawe w naturze wczesniej mialem 46 klatek a teraz 72. Zkolei  w niektorych testach brak roznicy.

U mnie na 30.82 bylo 40 w nature a teraz jest 80 ! 8O To dlatego ze w tych driverach jest glownie polozony nacisk na optymalizacje Shaderow (vertex i pixel). W pozostalych elementach chyba juz nic sie nie bedzie dalo usprawnic (no chyba ze FSAA i Anizo). Chociaz mam nadzieje ze na driverach 60.67 osiagne na tym samym sprzecie 20 000 :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gordon_23 powiedz mi co mam dokłanie przestawić, bo choć nie wiem co bym robił to i tak obraz jest gorszy niz na starszych sterach.

Dla przykładu: uruchamiam GT3 i pojawia się pierwsza strona gdzie jest na niej napis GTA 3 i pod spodem jakieś tekst małymi literkami. Na starych sterach wszystko mogę odczytać bo jest wyraźnie, a na nowych wszystko zamazane. Tak samo w grze na najnowszych nie jest tak ostro i wyraźnie jak na tych starych.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gordon_23 powiedz mi co mam dokłanie przestawić, bo choć nie wiem co bym robił to i tak obraz jest gorszy niz na starszych sterach.

Dla przykładu: uruchamiam GT3 i pojawia się pierwsza strona gdzie jest na niej napis GTA 3 i pod spodem jakieś tekst małymi literkami. Na starych sterach wszystko mogę odczytać bo jest wyraźnie, a na nowych wszystko zamazane. Tak samo w grze na najnowszych nie jest tak ostro i wyraźnie jak na tych starych.?

Hmmmm.. na poczatek wywal wszytskie detonatory i wyczysc rejestr. Moze uzyj dentonator destroyera... potem restert i zainstaluj defaultowe sterowniki do zwyklej VGA. Znoof restart i najnowsze detki. Wtedy masz pewnosc ze nic z poprzednich sterow nie zostalo. Bo to co napisales to bardziej wyglada na konflikt ze starymi sterownikami nic cos co sie da zalatwic NView.

i pod spodem jakieś tekst małymi literkami.

Znaczy takie bugi w tle? jesli tak to patrz wyzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie niema żadnych bugów, tylko że na starych sterach obraz jest zdecydowanie ostrzeajszy. Na tomiast na tych nowych w tym akurat przykładzie obraz jest tak zamazany że praktycznie nie możan odczytać tych liter co tam są pod spodem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie niema żadnych bugów, tylko że na starych sterach obraz jest zdecydowanie ostrzeajszy. Na tomiast na tych nowych w tym akurat przykładzie obraz jest tak zamazany że praktycznie nie możan odczytać tych liter co tam są pod spodem.

A wywaliles te stare tak jak pisalem i dopiero nowe zainstalowales? Dziwne zeby po zmianie sterownikow obraz sie zrobil "zamazany"... U mnie jest zyletka jak juz mowilem i u prawie wszystkich tez :) A uciebie jest zly.. pech ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem tu nowy :oops:

Mam problem z tymi sterownikami na gf2MX, w jednym z testów w 3DMark

2000 a dokładnie w teście na 64Mb textur tnie sie jak .... :x na starszych sterownikach tego nie było :roll:

 

zgóry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jestem tu nowy :oops:  

Mam problem z tymi sterownikami na gf2MX, w jednym z testów w 3DMark

2000 a dokładnie w teście na 64Mb textur tnie sie jak .... :x  na starszych sterownikach tego nie było :roll:  

 

zgóry dziękuje za pomoc

najnowsze stery nie sa raczej optymalizowane pod katem gf2mx dlatego lepiej jest uzywac starszych wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...