Skocz do zawartości
Kamcio

Czy mozliwe zostal mi odciety download z DC przez admina ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z DC++

Mam wersje 401, wszystko sciagalo mi sie ok, a tu nagle w pewnej chwili wyskakuje przy userach:

"connection timeout". I tak juz od kilkunastu godzin nic nie moge sciagnac.

Co sie dzieje?

Robilem juz reinstalke DC, restarty kompa, skanowanie antywirusowe itp i nic nie pomaga

Zmienialem z passive na active ale nic nie dawalo - jestem na passive.

Jak to mozliwe, ze nagle urywa mi transfery i nic nie moge sciagnac.

Jesli chodzi o search to znajduje mi to co chce ale jesli juz chce cos sciagnac to wyskakuje info "connection timeout"

Czy jest mozliwe, ze zostal mi odciety download z DC przez admina z mojej sieci?

 

Thx za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe jak zamulałeś sieć no to ........ ciach

W jaki sposob mialby zablokowac? Portow z tego co napisal nie ma przekierowanych, wiec korzysta z passive, a w tym przypadku on inicjuje polaczenie z innym komputerem na losowym porcie.

 

@Kamcio: moze laczysz sie z userami, ktorzy tez sa passive, takie cos nie bedzie dzialac i moze sie objawiac wlasnie timeoutem. Passive moze sciagac tylko od active, active moze od kazdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...