Skocz do zawartości
misia

problem z Winfast 2000 xp expert

Rekomendowane odpowiedzi

kupilam karte tv Winfast 2000 xp expert. instalacja przebiegla bez zaklucen, jednak bo znalezieniu programow okazalo sie ze na ekranie pojawiają sie poziome paski , ktore przechodza przez caly ekran. nie moge znalezc przyczyny. wymienilam juz wtyczke od anteny i kabel, wylaczylam glosniki. Przy komputerze nie ma (chyba) nic co mogloby zaklucac ekran. prosze o pomoc. co moze byc przyczyna takiego zakluconego ekranu? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te karty są bardzo wrażliwe na jakość sygnału TV

np. jeśli masz długi kabel od gniazdka do karty to może być przyczyna, ew. jakieś trójniki itd. wszystko to powoduje strate sygnału

 

i podaj chociaż źródło sygnału TV (antena, kablówka) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieeki za rady :) . a karte tv podlanczam do kablowki. zreszta karta nie wyszukuje mi wszystkich programow z kablowki tylko polowe. ale z tym sobie jakos poradze. wymienilam juz kabel antenowy a po drodze mam jeden rozgalznik bo mam podlaczony do kablowki telewizor. Telewizor tez podlanczalam do tej wtyczki antenowej tez nie bylo zadnych zaklucen, obraz w tv byl bardzo dobrej jakosci. Aha karte ta sprawdzalam w innym kompie i dziala.

a co jesli to zasilacz?musze go wymienic....bo w sumie mam go od 3 miesiecy bo poprzedni sie zepsul. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja gdzies czytalem ze ogolnie karty tv sa bardzo czule na cienkie zasilacze.. Eh wszystko jest na to czule ;-) no i jeszcze ten moj kabel antenowy tak przyjemnie mrowi po palcach jak jednoczesnie dotykam obudowy - ten separator na to pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszystkie rady. Przyczyną zaklucen nie byl ani dlugi kabel, ani 2 zloczki , ani zla wtyczka tylko po prostu dodatkowy wiatrak w kompie. Juz wszystko dziala, a karte i tak w sklepie bez problemow wyminilam na nowa bo widocznie bylo z nia i tak cos nie tak gdyz wyszykiwala mala ilosc progranow. Ah te komputery. pozdrawiam wszystkich.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam taką karte i przyznam się iż mam mieszane odczucia co do niej.

Kupiłem ją ze względu na opragromowanie do zapisu filmów z kompresją DVD i Divx - działa całkiem sprawnie.

Ale jakość obrazu jest cienka w porównaniu do mojej drugiej karty AverMedia TV Phone98.

Też mam paski tyle że u mnie są one ukośne i tylko na kilku programach.

Co do zasilacza to chyba nie ma problemów bo mam Enermaxa 465W.

Wszystko jest idealnie podłączone i nie ma mowy że to przez kable czy rozgałęziacze.

Jak już wspomniałem na Aver'ku miałem super ostry obraz a na WinFast'ie mam lekko rozmyty

Aha telewizje mam kablową TOYA-Łódź.

Jak ktoś wie co można zrobić aby było lepiej to proszę niech coś napisze.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...