Skocz do zawartości
mismlx21

prosze pomóżcie wiem ze było to już tysiące foobar plis

Rekomendowane odpowiedzi

a więc tak mam kart sb live i creative 5.1 stery kx 3537 foobar 0.83 normal po pierwsze nie ma w nim wtyczki do usuniecia takiej jak foo_mod

jak odpalam foobar to wyskakuje coś takiego

INFO (CORE) : startup time: 50 ms

ERROR (CORE) : Failed to load DLL: foo_input_std.dll, reason: Unable to load DLL.

ERROR (CORE) : Failed to load DLL: foo_mpg123.dll, reason: Unable to load DLL.

nie wlącze zadnego kawałka to po pierwsze poza tym jeszcze kilka dnni temu robiłem to samo i wszystko działało moze nie tak jak bym tego oczekiwał ale dało sie słuchać na foobarze

formatowałem wszystko na nowo i nic normalnie porażka szkoda nerwów

błagam pomózcie

mpg123 niesciągnołem od japońca bo na prawde nie wiem jak mam wejsc w ten ukryty link

plis pomocy

w ogole jeze ktoś ma czas i ochote na pomoc w tym wypadku to prosze napisać wszystko od początku i co najwazniejsze jak mam byc skonfigórowany foobar i kx driver

i wiem ze są jakies wtyczki typu timbre to nawet mi sie udało ze działało natomiast jezeki chodzi o eq to wyzsza jazda zeby dodac tam w dsp niby wszystko pisze ale w większości po angielsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze mi ktos powiedziec gdzie moge zassac skiny do foobara2000?

Jak je zainstalowac itd, czy jest jakies spolszczenie? uzywam go od kilku dni i bardzo mi sie podoba dzwiek na kx+foobar2000 ale chcialbym poczytac cos wiecej jakies pluginy, ustawienia np. jka ustawic aby byl suwaczek volume itd.. moze ktos napisac jakies info lub zapodac jakies linki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...