Skocz do zawartości
BART_osz

Problem z Motorola SB900 - HELP

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie mialem kontaktu z sieciami bezprzewodowymi - gdyz w domu zawsze mialem skrzynke "na kablu".

Teraz jest dom w innym miejscu :) - zakladajac net - zostal mi wyporzyczony modem d-linka - ten modem umorzliwial mi podlaczenie kompa tylko przez kabel wiec zaczalem myslec o routerze - w sklepie znalazlem szeroki wybor modemow i routerow ale moj wybor padl na zintegrowany modem i router w jednym - Motorola SURFboard SBG900 - i teraz problem - wszystko dziala pieknie - instalacja modemu byla bezproblemowa - laptop ( z wbudowana bezprzewodowa karta sieciowa ) szybko wykryl siec... polaczenie ... bang - mam net - piekna sprawa ... ale do czasu - zdarzaja sie momenty ze w momencie trace sygnal i niemam netu - w oknie bezprzewodowych polaczen sieciowych musze odsiwezac sygnal nieraz pare razy zeby znowu zlapac sygnal , czasem raz , a czasem kilkakrotnie zeby znowu uzyskac polaczenie - czasem to trwa wieki - dziwi mnie to bardzo gdyz sila polaczenia ( sygnalu ) - oznaczana jest jako znakomita i nagle potrafi calkowicie zniknac , zeby znowu pojawic sie za chwile :-/ .

Czy to normalne ?? - jeden kumpel powiedzial mi ze nie powinienem sie przejmowac bo czasem zdazaja sie tzw. drops`y - czyli chwilowe utraty sygnalu

Dwa - czy wbudowana bezprzewodowa karta sieciowa moze byc za slaba ( Broadcom 802.11b/g WLAN ) i lepiej dokupic taka dodatkowo ??

A moze zakup tej skrzynki motoroli to byla pomylka i to jej wina ze przerywa momentalnie emisje sygnalu??

 

Z gory wielkie thx za jakie kolwiek sugestie rozwiazujace ten problem.

Pozdr UF ka

BART_osz

P.s przy okazji witam sie w tym swoim pierwszym poscie z wszystkimi urzytkownikami forum tweak.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...