Skocz do zawartości
Matilde

Neostrada -dlaczego jeszcze nie mam rachunków ???

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus chłopaki ;) !

 

Neostradę założyłem początkiem lipca. TP miało wtedy promocję (lipiec/sierpień GRATIS).

Pierwszy rachunek powinienem otrzymać w październiku za wrzesień a ja do tej pory nic nie dostałem.

Rachunki za tel. stacjonarny przychodzą regularnie natomiast żadnych blankietów do opłat NEO nie ma.

 

Spotkaliście się już z takim przypadkiem? Czy to normalne? Dlaczego jako porządny obywatel tego kraju nie mogę opłacać należytych rachunków(spać po nocach nie mogę :cry: )

 

A może tepsa o mnie zapomiała :lol: ?

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkaliście się już z takim przypadkiem? Czy to normalne? Dlaczego jako porządny obywatel tego kraju nie mogę opłacać należytych rachunków(spać po nocach nie mogę :cry: )

Masz internet w tepsie i jeszcze pytasz czy to normalne - oczywiscie, ze dla nich to normalne :lol:

Mi swoich czasow zapomnieli dodac pakietu interetowego i od tych sk********* nie moge sie doprosic do dzis bilingu - za to dostalem 16 rachunkow na raz jako korekte (oczywiscie tez w niej zamieszali :evil:)

A może tepsa o mnie zapomiała :lol: ?

Co o tym myślicie?

Moze i zapomnieli, ale uwierz mi ze sobie przypomni, a w tedy przyjdzie Ci zkumulowana suma (jak w totlotku - tyle, ze to nie bedzie wygrana ;])

IMO lepiej to zglosic wczesniej, bo i tak beda to zalatwiac pewnie pare miesiecy... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, z tą niemożnością spania po nocach to żartowałem ;]

Nie zmienia to jednak faktu, że obiecanych rachunków również nie otrzymuje.

Co do kasy to oczywiście odkładam sobie na kupkę ażebyopłacić wszsytko jak tepsa sobie o mnie przypomni ale nie ukrywam, że wolałbym to robić regularnie co miesiąc :wink: .

 

Cała sytuacja trochę mnie dziwi i nie miał bym nic przeciwko ażeby TP o mnie zapomiała :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie żartuj z tpsa serio przywalą z korektą .... jak mi przyszedł rachunek z przejścia z sdi na neo to dostałem 600 zł :| zawał na miejscu miałem 8O bo telefon na tatkę :| hyhyhy już widziałem ten aramgedon;D.ale na drugi dzień 5 faktur korygujących 30 min siedziałem aby zrozumieć ile mam dopłacić :| zamiast jedengo rachunku dali 5 :| taka jest TPSA a dopłaty było raptem 70 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale u mnie nie ma żadnej skompikowanej matematyki ;]

Po prostu od wrześna przez 12 m-cy mam płacić 139zł/m-ąc.

To sie tak Tobie wydaje :lol: nawet nie masz pojecia jak oni potrafia zamieszac... dostaniesz pare rachunkow, wykonasz kilkanascie telefonow na party line, gdzie doskonala grupa fachowcow "zalatwi Ci sprawe osobiscie" i na pewno bedziesz hepi :twisted: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walne of topik ok

 

 

ile kosztuje neo na czas nieokreslony ? na okreslony 139 a na nie bo mi nie uznali dziady przedluzenia umowy i nawet nie wiem ile mam placic a swoja droga tez nie dostalem rachunku a powinien byc :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czekaj tylko dzwoń do dziadów!!!!! Miałem to samo - nie dostawałem rachunków przez 3 miesiące, wnerwiłem się i zadzwoniłem do nich. Przeprosili :twisted: i łaskawie :evil: rozłożyli moje zadłużenie na 3 raty!!! Kończe bo nie chcę rzucać mięsem!!!!!! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...